Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Garfield se ztratil v Centru Černý Most. Pomozte ho chytit a vyrazte na nový film. Interaktivní hra o hodnotné ceny potrvá celý květen.

Kdo by neznal zábavného a možná trochu lenivého kocoura Garfielda. Teď se kočičí mistr odpočinku vydává na vzrušující dobrodružství ve svém novém filmu, jehož premiéra proběhla 14. května 2024 v kině CineStar v Centru Černý Most. Během celého května mohou návštěvníci soutěžit o lísky na film, ale také o další hodnotné ceny.

Návštěvníci, kteří během měsíce května navštíví Centrum Černý Most, si mohou své nákupy trochu zpestřit, a ještě vyhrát hodnotné ceny. Celý měsíc zde bude totiž probíhat interaktivní hra Chyť Garfielda, kterou si užijí malí i velcí hráči. Všichni soutěžící mohou vyhrát Garfieldovy dárky nebo lístky do kina.

A co je k hrání hry potřeba? Pouze mobilní telefon, kterým soutěžící naskenuje QR kód a hra může začít! V Centru najdou návštěvníci deset stanovišť. Na každém stanovišti se načte otázka, kterou musí správně odpovědět. Vyhrává každý, kdo projde všechny stanoviště a splní úkoly. Cenu za účast a diplom dostane každý hráč, na konci každého týdne pak proběhne navíc extra slosování o hodnotné ceny. Ty si mohou hráči vyzvednout na Click & Service v Centru Černý Most.

Do hry se mohou zapojit všichni návštěvníci, ale ceny získají jen členové Clubu Černý Most. Jednoduchou registraci lze provést ZDE. Pro vyzvednutí výhry je potřeba při registraci vyplnit e-mailovou adresu.

Zdroj a foto: www.westfield.com/czech-republic/centrumcernymost/chyt-garfielda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *