Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Martin Dejdar v nové primácké show Kdo se ptá? Strach z manželky a pokušení kolegyň…

Už tento pátek uvede televize Prima první díl vědomostní show Kdo se ptá? – v ní se svými vědomostmi blýsknou vždy dvě dvojice známých osobností. Do prvního dílu moderátor Martin Dejdar pozval manžele Tomešovy a komiky Ivu Pazderkovou a Jakuba Koháka. Jak chytré jsou celebrity a proč jeden z dílů nesmí vidět Dejdarova manželka? První díl české adaptace světové show Who Is Asking? sledujte 21. června ve 20.15. Uživatelé platformy Prima+ jsou ve sledování o týden napřed.

Princip vědomostní soutěže spočívá v zodpovídání záludných otázek, jež soutěžícím pokládají běžní lidé. Ti své otázky natáčí na mobilní telefon a zasílají je do studia. Dvě dvojice soutěžících si z velkoplošné obrazovky vybírají tváře tazatelů, aniž by tušili, jaké otázky pro ně mají přichystané. Procházejí třemi koly až k vítězství jednoho páru. Zatímco ve světě soutěží dvojice z lidu, v české verzi Kdo se ptá? poměří znalosti známé osobnosti, které svoji výhru věnují na charitativní účely.

Jako první se svými znalostmi budou snažit vyhrát peníze pro nadace manželé Tomešovi a Jakub Kohák s Ivou Pazderkovou. Zatímco komici od sebe nečekají nic menšího než vítězství, Tomešovi přišli soutěžit s obavami. „Tradičně očekávám, že se ztrapním, to je moje specialitka u těchto pořadů. Mám diagnostikované ADHD, motám něco každý den a očekávám, že se to stane i dneska. Ale i s tím se dá vyhrát pořad,“ říká Michaela Tomešová, která nepodcenila přípravu. Zvláště pak tu u zrcadla. A sice v očekávání, že její outfit obměkčí moderátora Martina Dejdara. „Předpokládám, že Martina Dejdara zaujmou moje péra (na oděvu – pozn.),“ doufá herečka. Pochopila totiž, že oporu v manželovi v této soutěži zřejmě nemůže očekávat. „Přiznám se, že se trochu bojím otázek. Jsem typ, který znervózní, jakmile začne svítit kamera. Jsem umělec čili ve škole mi nešla chemie, fyzika ani matematika, z toho jsem většinou měl dvojky, trojky i čtyřky,“ přiznal se Roman Tomeš. To Jakub Kohák si věřil o poznání víc. „Přemýšlím, jakou otázku bych nechtěl dostat, a nenapadá mě nic. Všechno vím. S Ivuškou Pazderkovou jsme zvolili strategii přímo na komoru, nikoho nešetřit, zajatce nebereme, jdeme rovnou na trůn,“ tvrdí Kohák. Pazderková překvapivě ve vědomostní soutěži vsází na svaly. „Od moderátora očekávám, že bude shovívavý. Jak já hodně cvičím, neriskovala bych udělat si to se mnou špatný,“ varuje Pazderková.

Podpantoflák Dejdar
Touhle show si Martin Dejdar zřejmě zavařil i doma. V jednom z dílů se totiž objeví i jeho děti Matěj a Sára. „Ještě nikdy jsme spolu v žádné show nebyli. Jsem z toho hodně nervózní, asi víc než oni. Ale možná ještě víc nervózní je jejich matka,“ říká pobaveně Martin Dejdar. Strach z hlavy rodiny přiznaly i děti. „Tebe se nebojíme, tati, ale mámy dost,“ konstatoval hned v úvodu natáčení Matěj Dejdar. „Do pořadu nejdu se žádným očekáváním. Budu jenom doufat, že nějaké otázky uhádneme, protože jinak bude ceres od mámy. Snad nám táta nějak nenápadně pomůže ke správným odpovědím. U nás velí máma, táta je trošku podpantofláček,“ prásknul na tátu Dejdar junior.

Česko se v pátek začlení mezi plejádu zemí napříč světem, jejichž televizní diváci si oblíbili soutěžní show Who Is Asking?. Původně švýcarský formát, kde soutěž běží denně už osm let, s úspěchem převzali Řekové, Izraelci, Maďaři, Estonci, Kypřané, Indové i Thajci. „Myslím, že je to jedna z prvních show, kde se diváci mohou těšit sami na sebe, protože jsou to oni, kteří tvoří základní kámen této soutěže. Mohou se ptát na cokoliv. Svoji otázku, která musí mít jasně danou a nezpochybnitelnou odpověď, natočí na mobilní telefon a pošlou nám. Pak záleží, koho si soutěžící vylosují, uvidí se v televizi. To je veliké lákadlo pro diváky, a kromě toho všechny soutěžní dvojice tvoří lidé ze showbyznysu, herci, zpěváci, sportovci,“ přibližuje podstatu soutěže její moderátor Martin Dejdar a jistě je rád, že stojí za moderátorským pultem, na své znalosti by prý mnoho nevsadil. „Já jsem nebyl dobrý student, podvědomě jsem směřoval k tomu, že jsem chtěl studovat DAMU. Snažil jsem se mít maturitu, tu jsem udělal, vysoká škola už pro mě byla daleko jednodušší, protože jsem dělal něco, co mě bavilo. Byl jsem průserář, živý dítě. Jak na základní škole, tak na střední. O vysoké radši mluvit nebudu,“ vzpomíná na svá školní léta Dejdar.

V deseti dílech vědomostní show Kdo se ptá? vystoupí také například Daniela Písařovicová, Aleš Háma, Michal Suchánek s dcerou Berenikou, manželé Koptovi, Igor Bareš, Kristýna Frejová, Veronika Žilková, Adéla Gondíková, Petr Vacek, Ivana Jirešová a další. Peníze, které známé osobnosti v soutěži vyhrají, jsou určeny na charitativní účely.

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *