Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

David Koller vydává novou skladbu a klip

Jen několik týdnů poté, co David Koller získal jako Sólový interpret cenu Anděl za album LP XXIII, vydává novou písničku. Spolupracoval na ní vedle svojí kapely s řadou mladých interpretů. Za hudbou a textem stojí skladatel Jan Vávra a zpěvák Marcell, pod produkcí je podepsaný Lukáš Chromek a mix udělal Filip Vlček. Skladbu Stejný doprovází videoklip ve stylu ranných Formanových filmů od režiséra a kameramana Marka Blisse ACS.

„Písnička, kterou mi kluci přinesli, mě od začátku bavila. Nebudu říkat, o čem ta píseň je. Bylo by fajn, kdyby si to každý našel sám. Já mám osobně skoro pokaždé jinou náladu, pocity, když ji hraji nebo poslouchám. V tom je, myslím, její kouzlo,“ popisuje David Koller.

Skladba, jež zaujme i aranží nebo syntetickými zvuky, se natáčela ve studiu Davida Kollera. Typický sound jednoho z nejpopulárnějších českých interpretů jí dala zpěvákova kapela. Za bicí se jako host posadil slovenský bubeník Martin Valihora.

Režisér Mark Bliss ACS pojal projekt jako dokumentární záznam jednoho dne, jedné nespecifikované zahradní slavnosti. „Ve stylu Formanových filmů, Černý Petr, Konkurz, nebo Špátových dokumentů jsme se snažili nasnímat nehrané momenty jakoby náhodně při zahradní slavnosti,“ popisuje režisér a dodává, že autentický záznam nakonec vyjádřil to, co text písně samotné. „Hlavním motivem klipu je, že to nejdůležitější v životě je mít kolem sebe lidi, které máte rádi a kteří mají rádi vás. Chtěl jsem zachytit i druhou stránku. Jing a Jang, samota versus přátele. Sdílení radosti versus tíha samoty,“ dodává.

S vydáním novinky David Koller vyráží na letní koncerty a zároveň oznamuje, že na konci roku s kapelou vyjede na svoje první vánoční turné. Fanoušci na něm dostanou dvouhodinový koncert plný největších hitů i novinek. V jeho rámci se David Koller s kapelou zastaví 4. prosince i ve Foru Karlín. Kromě toho dorazí také do Děčína, Uherského Hradiště, Opavy, Brna, Hradce Králové, Žamberka, Prahy, Českých Budějovic, Domažlic, Olomouce nebo Zlína.

Foto: archiv D. Kollera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *