Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

8 tisíc pralinek padlo na unikátní Svatovítský chrám

Katedrála sv. Víta, to je architektonický klenot s dechberoucími detaily stejně dokonalými, jako jsou lahodné pralinky Ferrero Rocher. Právě proto společnost Ferrero představuje Svatovítský chrám vytvořený z toho nejsladšího potěšení. V Tescu MY na pražské Národní třídě můžete od listopadu spatřit tuto jedinečnou instalaci postavenou z osmi tisíc pralinek Ferrero Rocher, která věrně napodobuje nejvýznamnější českou katedrálu.

Nejkrásnější skvost české architektury bude možné od 1. 11. do 31. 12. v Praze vidět hned dvakrát. Kromě staletého chrámu na Hradčanech potěší milovníky pralinek Ferrero Rocher i jeho menší kopie na Národní třídě. Přijďte se podívat na nejsladší stavbu v Praze a v prvních dnech i ochutnat, jak lahodné jsou pralinky, ze kterých je postavená. Sdílet ji můžete pod hashtagem #ferreroprague na svých sociálních sítích.

„Monumentálnost pražské katedrály nás inspirovala k tomu, abychom jí vzdali hold. Využili jsme dokonalosti našich pralinek Ferrero Rocher a stvořili jedinečné spojení krásy a sladkého potěšení. Unikátní katedrála, kterou jsme postavili z osmi tisíc pralinek, poskytne návštěvníkům stejně jedinečný zážitek, jaký jim přinášejí chvíle strávené poznáváním krás našich památek,“ říká k instalaci Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.

Zdroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *