Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života🎄 Vánoce

Zrelaxujte se v oáze relaxace a zapomeňte na předvánoční stres

Snem snad každé ženy jsou dokonalé a klidné Vánoce. Místo toho se přípravy zpravidla řeší ve spěchu a stresu. Co to zkusit letos jinak? Odpočiňte si od cukroví a a přeplněných obchodů a udělejte si čas pro sebe v oáze relaxace Spa &  Wellness v Aquapalace Praha.

Nejenže vás budou hýčkat zkušení profesionálové, ale vyberete si z mnoha procedur, které pomohou od napětí i nepříjemné bolesti. A pokud vás návštěva inspiruje k nákupu vánočních dárků, můžete si poukázky na procedury zakoupit přímo na místě, nebo objednat z pohodlí domova v e-shopu.

Zatočte s napětím pomocí Stress-fighteru
Doslova bojovníkem se stresem a napětím těla i mysli je jedinečný rituál Stress-fighter. Nejprve si dopřejete jemný peeling směsí mořské soli a olejů, která vitalizuje pokožku. Následně si vychutnáte uvolňující zábal a příjemnou masáž hlavy. Posledním krokem k dokonalému uvolnění je celotělová masáž včetně hýčkání plosek nohou, ke které jsou využívány vonné oleje ze směsi levandule a bylin.

Rituál krásy podle receptu královny Kleopatry 
Proměňte se na chvíli v egyptskou královnu a vyzkoušejte nejoblíbenější tělový rituál Queen of Egypt. Procedura začíná jemným omlazujícím peelingem celého těla, po němž následuje regenerační zábal z mořských řas. Navrátit krásu pleti pomůže liftingová masáž a napětí zbaví hýčkání hlavy s pomocí alchymistické tinktury. Rituál je zakončen relaxační aroma masáží celého těla.

Privátní Spa pro nejnáročnější
Skutečnou lahůdkou pro náročné je čas strávený v Privátním Spa. V krásném prostředí a plném soukromí prožijete příjemné chvíle s partnerem nebo přáteli. Luxusní prostor s kapacitou až 6 osob nabízí vířivou vanu, finskou saunu a vyhřívaný mramorový stůl pro relaxaci celého těla. Dokonalou pohodu a romantiku doplní mísa ovoce a láhev sektu. Darujte skvělé místo pro schůzku s partnerem nebo odpočinek s přáteli.

Kompletní informace o procedurách Spa&Wellness Aquapalace Praha zde. Širokou nabídku vánočních poukazů můžete vybrat a objednat z pohodlí domova také prostřednictvím e-shopu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *