Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Pavlásek a Heřman si užili show Original Vintage Orchestra v pražském klubu Lávka

Letošní rok zahájil bigband Original Vintage Orchestra již tradičně v legendárním klubu Lávka v Praze. Druhým rokem zde swingový orchestr vystupuje s velkolepou show pravidelně každý měsíc. Letošního zahájení se zůčastnili také známí komici Lukáš Pavlásek a Dominik Heřman, kteří na chvíli přenechali pódium kolegům z hudební branže.

Za uplynulý rok koncerty navštívily stovky nadšených fanoušků z tuzemska i ze zahraničí. O zábavu se stará režisér Jiří Vejdělek, který celé show dal formu a zároveň ji vtipně moderuje. Ošizeni nejsou ani anglicky mluvící návštěvníci, kterým vše vysvětlí excelentní angličtinou kapelník Petr Kroutil. Sedmnáctičlenný sbor dokáže oslovit obecenstvo napříč generacemi. Nenechte si ujít další vystoupení na Lávce 25. února.

Na pódiu je živo od začátku do konce

Klub Lávka se na jeden večer v měsíci rázem změní v jedinečný kabaret. Petr Kroutil, americká hvězda swingu Chuck Wesley a vokální trio Hot Sisters zanesou diváky na jeden večer do prostředí jako vytrženého z filmu Velký Gatsby, plného skvělé hudby, humoru a dokonalých swingových coverů oblíbených českých i zahraničních písní.

Po prvním koncertě na Lávce loni v únoru jsme ani nedoufali, že by se naše show mohla tolikrát opakovat a že na stejném místě, ve stejném klubu odstartujeme i sezónu 2018. Bylo to jen naše velké přání, které vyvrcholilo megakoncertem v Lucerně, kterou jsme vyprodali. Jsem nadšený z loňského roku a těším se na ten další,“ popisuje začátky big bandu Petr Kroutil.

Chuck Wensley ovládl publikum na pražské Lávce

Letos nás kromě pravidelných měsíčních show na Lávce čeká také druhé kolo v Lucerně, to chystáme na jaro a bude to velkolepé. Pak se také chystáme s Chuckem do Los Angeles, kde si najmeme americkej orchestr a budeme tam s nimi hrát moje aranže. Moc se tam těším, je to taková naše první penetrace s Original Vintage Orchestrou za moře,“ dodává natěšeně hudebník.

Do Los Angeles vyrážíme den po mých 45 narozeninách, myslím, že to bude velká jízda,“ uzavírá stále usměvavý kapelník Kroutil.

Zdroj: Original Vintage Orchestra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *