Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Moderátorka Monika Leová: První mluvená role! A hned je z ní celebrita…

Sympatickou moderátorku Odpoledních zpráv televize Prima Moniku Leovou uvidí diváci seriálu Ohnivý kuře ve čtvrtek 8. února v roli celebrity. Jde o její vůbec první hereckou mluvenou roli, předchozí zkušenosti má z projektů, kde účinkovala jako komparz. Nově nabytou zkušenost si pochvaluje, moderování ale zůstává její prioritou.

Představte nám svou roli v seriálu Ohnivý kuře…
“Hraji celebritu a k Marylin si jdu pro nějaké šaty. Nemám moc textu, a jsem tomu ráda, protože to je vůbec první role, kde i něco říkám. Jsem na to zvědavá a moc se na to těším.”

Je to Vaše první mluvená role?
“Ano, přesně tak, předtím jsem si zahrála „jen“ v komparzu.”

Máte nějaké další zkušenosti, například z reklamy či modelingu?
“Točily jsme s Gábinou Laškovou znělku na web iPrima.cz, odtud mám menší zkušenost a něco málo bylo s Českou Miss. V seriálu ani filmu jsem si ale ještě nezahrála.”

S touto novou zkušeností, máte pocit, že byste se chtěla v herecké profesi zabydlet víc?
“Přítel mi říká, že jsem rozená herečka. Prý mám neskutečnou mimiku v obličeji a asi sto padesát tisíc výrazů, takže on by mě tam hodil. Zkusím si to a třeba se mi to zalíbí. Možná je to ta další meta. Zatím to nedokážu říct, asi bych musela brát hodiny herectví, protože s tím moc zkušenost nemám.”

Myslíte, že Vaše moderátorská praxe by mohla být pro herectví dobrá průprava?
“Když člověk hraje sám sebe, tak ano, ale přece jen moderování je úplně jiná disciplína, jsou tam jistá pravidla, jak se co říká, a myslím, že mě to spíš limituje. Mám chuť text odříkat tak, jak bych ho říkala ve zprávách, a to při hraní nejde. Potřebovala bych si zahrát nějakou mrchu, protože myslím, že se do té polohy člověk dostane snáz, než když hraje někoho milého.”

Sledovala jste seriál Ohnivý kuře, než přišla nabídka na Vaše účinkování v něm?
“Ohnivý kuře znám a vím, že je to jeden z našich nejoblíbenějších seriálů. Často se o něm něco dostává i do Odpoledních zpráv. Líbí se mi, je vtipný a líbí se mi, že v něm hraje vietnamská menšina. Sleduji pak i videa majitele večerky Liu, je moc vtipný.”

Seriál je také hodně o jídle a vaření. Jaký je váš vztah k nim? Vaříte?
“Až budu mít vlastní kuchyni, tak velice ráda, ale bydlíme v podnájmu, kde kuchyň tvoří dvě plotýnky a kde krájíme jídlo na obyčejném stole, tak k tomu mám trochu jiný vztah. Nejsem moc zdatná kuchařka, ale umím nějaké vietnamské pokrmy. Svíčková a rajská jdou zatím mimo mne. Vařím z toho, co dům dá. Zatím jsem k tomu nebyla donucena, využívali jsme školní jídelnu, chodím na obědy s kamarády. Vaření jen pro sebe považuji za ztrátu času, ale až budou děti, tak budu vařit mnohem lépe.”

Prozradíte své oblíbené jídlo?
“To snad ani neexistuje. Miluji asijskou nebo italskou kuchyni. Z asijské asi tradiční polévky a z Itálie třeba boloňské špagety, kterými člověk nic nezkazí.”

A naopak jídlo, které byste nepozřela?
“Asi nějaké červy nebo šváby… Mám pravidlo, že jídlo by mělo nějak vypadat, když má být dobré, ale vypadat jako šlichta – tak s tím budu mít problém. Třeba proto nejím houby. Ráda je sbírám, ale pak je nemůžu dát do pusy, protože jsou slizké a mám vůči nim blok.”

Takže Vám ve školní jídelně žádné jídlo neznechutili?
“Vím, že spousta lidí od školních let nejí třeba koprovku, ale já jsem vždycky byla jedlík, který všechno snědl – a nikdo mě nemusel nutit! “(smích)

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *