RYTMUS řádí v amerických boxerských campech

Začátkem měsíce Patrik odcestoval do USA, kde na sobě maká pomocí dvoufázových tréninku v těch nejlepších amerických gymech. Na Instagramu se se svými fanoušky dělí o ty nejzajímavější momenty. Zjistit tak můžete, jak vypadá obsah jeho zavazadla.

Podle věcí v kufru, bere Patrik tuhle výzvu vážně. Kromě boxerek nechybí Patrikovi ani sluchátka LAMAX Elite E-1 a reprák LAMAX Sounder SO-1.

Nyní je v MIAMI, kde se potkal se slavným producentem Timbalandem. O něm je známo, že stejně jako Patrik, rád boxuje a když se pro něco hecne – jde do toho naplno. Rytmus se potká v dalších dnech i s jinými legendami.

„Nemám rád kompromisy jak v hudbě, tak ve fitku. Má podstata života je progres a výzva. Pochybnosti nebo výmluvy v mém slovníku nenajdete. Když něco dělám, dělám to na 200 %. Ameriku sem si vybral pro posouvání mých boxerských skills za hranice možného.“ dodává RYTMUS.

Z celého jeho tripu po USA vznikne dokument, který by fanoušky měl inspirovat k překonání sama sebe. V prosinci se utká v pražské O2 aréně s další hvězdou rapu Marpem. Tedy pokud Marpo jeho výzvu přijme.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *