Moderátorka Iva Kubelková: Proč skončila nahá ve skříni?

Oblíbená moderátorka pořadu Jak se staví sen Iva Kubelková už zažila v rámci své moderátorské profese zřejmě leccos, ale snad poprvé skončila ve skříni, a navíc jen ve spodním prádle. A ke všemu ji při tom „načapala“ kamera! Jak a proč k tomu došlo, uvidíte v premiérovém díle nové série Jak se staví sen v pondělí 19. února ve 21.35 na Primě.


Iva Kubelková je snem mnoha mužů, i když pokud jde o krásu, sama moderátorka říká, že krása je relativní a také je k ní tak třeba přistupovat. Její nesporné půvaby ale uniknou málokomu. A jistě neuniknou ani aktérovi premiérového dílu pořadu Jak se staví sen Ondrovi z Votic, kterému designéři pořadu připravili v novém pokoji malé překvapení.

Ondra (18) žije se sestrou Aničkou (15) u babičky, která je má odmala v pěstounské péči poté, co jim zemřela maminka a otec zájem o děti nejeví. Děti se se svým životním osudem srovnávají každé po svém. Oba sourozenci jsou mlčenlivější, Anička má ale k babičce o něco blíž a jsou s ní prý menší starosti. To její starší bratr dává zabrat už od malička. Narodil se předčasně v šestém měsíci, a první tři měsíce života tak strávil v inkubátoru. V nitru citlivému klukovi se nedaří zvládat emoce. Aby alespoň trochu zlepšila situaci vnoučat, rozhodla se babička Olga (65) přestavět byt, který už nevyhovuje potřebám dospívajících dětí. Sama na to finance ale nemá, přihlásila se proto do oblíbeného pořadu o proměnách.

Ondra je milovníkem boxu a jeho pokoj tak designéři proměnili tak trochu v ring, ve kterém nechybí ani pořádná plechová skříň. A právě v té na něj při převzetí zrekonstruovaného bytu čekalo překvapení v podobě Ivy Kubelkové v negližé. Překvapení to však nebylo jen pro Ondru, ale i moderátorku samotnou. Jak s úsměvem Iva při pohledu na své vylepené fotky uvnitř skříně řekla, neměla s tím nic společného a povolila je i sundat. To babička Olga je ale přesvědčená, že její vnuk si krásnou Ivu Kubelkovou ve skříni ponechá.

Sledujte premiérový díl pořadu Jak se staví sen, v pondělí 19. února ve 21.30 na Primě.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *