Sexy kočky z České Miss okouzlily piloty F1 v Monze

Po letech úpadku se snad začíná blýskat na lepší časy. Řeč je o České Miss, kde se jasně ukazuje, že když dva dělají téměř totéž, výsledek není vždycky stejný. Po Evě Čerešňákové a Martinu Ditmarovi na scénu vstoupila kosmetická společnost Juliette Armand. A vítězky se konečně přestaly kousat nudou.

 

Máme ještě v živé paměti, jak vítězky předešlých ročníků obvolávaly nejen nejrůznější partnery České Miss a prosily o práci. Bohužel velkohubá prohlášení předchozích majitelů, že soutěž bude velkolepá a úchvatná se nakonec ukázala jako mnoho povyku pro nic. Snaha možná byla, ale skutek jaksi utek. Letošní vítězky se ale možná přeci jen dočkají toho, co jim bylo naslibováno. Tedy lukrativních pracovních příležitostí, kontaktů a setkávání se zajímavými lidmi.

Nový majitel soutěže jim už zařídil například cestu do italské Monzy na Velkou cenu formule 1. „Je to tu super. Můžeme do zákulisí, setkáváme se s jezdci, které jsme doteď viděly jen v televizi. Opravdu obrovský zážitek,“ pochvalovala si Česká Miss Earth 2018 Tereza Křivánková. Navíc se zdá, že ani piloti nebyli proti společnému focení. Třeba borci týmu Haas Kevin Magnussen a Romain Grosjean si to evidentně užívali. Zdá se tedy, že Česká Miss znovu získává dávno ztracenou prestiž. A co si budeme povídat, bylo by to moc fajn.

Foto: Česká Miss

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *