Obrazem: Jirka Krampol pokřtil knihu ve velkém stylu. Dorazil Gott a kmotra byla Bohdalová!

To nejlepší z pořadu Nikdo není dokonalý najdete v knize k osmdesátinám Jiřího Krampola od autora Miloše Schmiedbergera – JIŘÍ KRAMPOL: JÁ A MÝCH 222 DOKONALÝCH PŘÁTEL, knihu vydává Práh, 240 stran, doporučená cena 449 Kč.

Pořad Nikdo není dokonalý začala v roce 1998 vysílat TV Prima. Jiří Krampol v každém díle přivítal dva hosty, kteří hádali počet správných odpovědí na jednoduché otázky pokládané lidem na ulicích. „V pořadu vystoupilo přes 1 300 herců, zpěváků a mnoho dalších významných osobností našeho národa. Točilo se téměř nepřetržitě až do roku 2016 a natočilo se celkem 591 premiérových dílů. Televizní zábavný pořad Nikdo není dokonalý vysílaly postupně tři televize v různých úpravách,“ rekapituluje Miloš Schmiedberger v úvodu knihy a přidává ještě trefný postřeh Jiřího Krampola: „Někde jsem se dočetl, že dělat si legraci sám ze sebe má dvě výhody. Jednak je to známka velikosti a potom vám nikdo nenafackuje.“

Velkoryse pojatá publikace obsahuje přes 700 barevných fotografií, vzpomínky tvůrců, hostů, a především typický humor, energii a bezprostřednost Jiřího Krampola. A nechybí ani vybrané odpovědi na anketní otázky, které čtenáře i po letech zaručeně pobaví.

Foto: Práh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *