Takhle randí David Gránský: Se snoubenkou vyrazil na Armstronga do kina!

O tom, že v dnešní uspěchané době, je těžké najít si čas i na svého partnera, ví své i známé české tváře. Ty tak využily možnosti, zúčastnit se slavnostní premiéry nového snímku s názvem První člověk, která se konala v pražském kině IMAX. Své drahé polovičky vyvedli do kina Jakub Kohák, Martin Čermák, David Gránský nebo Ondřej Synek. A když už nemohl manžel, zaskočily děti, tak jako v případě Jany Adamcové nebo Lindy Finkové, které si večer užily po boku svých dospívajících ratolestí.

Nový snímek s názvem První člověk právě vtrhl do tuzemských kin. Slavnostní premiéra se konala v kině IMAX a navštívilo ji i mnoho známých tváří. Mezi nimi však návštěvníci mohli potkat i dobového Neila Armstronga, o jehož životě je film natočen. V kostýmu, určeném pro kosmonauty, se skrýval ředitel Hvězdárny a Planetária hl. m. Prahy, pan Jakub Rozehnal.

Užít si film a pořídit nějaký ten materiál na svůj instagramový profil přišel herec Jakub Kohák, tentokrát v doprovodu své manželky. Drahou polovičku pozval do kina i náš úspěšný skifař, Ondřej Synek. Herec David Gránský doprovodil na slavnostní premiéru do kina IMAX snoubenku Nikol, kterou nedávno požádal v Americe o ruku. David je také jedním z těch, kdo se představí jako princ v nové show Tři oříšky pro Popelku.

Občas se také stane, že místo manžela se chodí do kina s dětmi. S dospívajícími ratolestmi si vyrazila herečka Lucie Benešová, moderátorka Jana Adamcová nebo zpěvačka Linda Finková.

Nový film První člověk můžete navštívit v Cinema City ve všech formátech! Vychutnejte si ho na největším plátně, kině IMAX, zažijte ho na vlastní kůži v kině 4DX, dokonalý zvuk se bude linout sálem Dolby Atmos a maximální zážitek poskytne VIP kino Chodov. Více o jednotlivých projekcích naleznete na www.cinemacity.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *