Letní scéna Divadla Bolka Polívky nabídne na Biskupském dvoře představení i koncerty

Již v pořadí čtvrtý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky proběhne od 22. července do 3. srpna v Brně, tentokrát opět v prostředí Biskupského dvora Moravského zemského muzea. Program nabídne oblíbené divadelní inscenace, jakými jsou například Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, Šašek a syn, Šest tanečních hodin v šesti týdnech, a také koncerty Jana Budaře, Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers i Hany a Petra Ulrychových. Nově se letos také Letní scéna Divadla Bolka Polívky „rozšíří“ do dvou dalších měst. Ještě před brněnskou „štací“ budou mít diváci možnost od 10. do 13. července navštívit vybraná představení v mikulovském amfiteátru, později od 3. do 8. srpna se pak Letní scéna přesune na nádvoří zámku do Slavkova u Brna. Předprodej vstupenek je možný v pokladně divadla a také online prostřednictvím sítě GoOut.

Na Biskupském dvoře v Brně se postupně od 22. července do 3. srpna odehrají představení z repertoáru Divadla Bolka Polívky a jeho tradičních partnerů: Divadla Studio DVA, Divadla na Fidlovačce a společnosti StageArtCZ. Program zahájí představení Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, kdy dojde k jedinečnému propojení herců z brněnské verze inscenace (Bolek Polívka, Pavel Liška, Sara Venclovská) a z verze legendárního Činoherního klubu (Jaromír Dulava, Otmar Brancuzský). V dalších dnech bude pro diváky uvedena Horská dráha s Jitkou Ježkovou a Milanem Kňažkem, Šest tanečních hodin v šesti týdnech, Sex pro pokročilé s Karlem Rodenem a Janou Krausovou nebo divácký hit The Naked Truth – Odhalená pravda. Divadelní program doplní koncert Ondřeje Havelky s jeho Melody Makers a také vystoupení Hany a Petra Ulrychových se skupinou Javory.

PROGRAM LETNÍ SCÉNY DIVADLA BOLKA POLÍVKY V BRNĚ (22. 7. –  3. 8.)
22. 7. Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho
23. 7. Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho
24. 7. Horská dráha
25. 7. Šest tanečních hodin v šesti týdnech
26. 7. Lordi
27. 7. KONCERT: Hana a Petr Ulrychovi
28. 7. KONCERT: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
29. 7. The Naked Truth – Odhalená pravda
30. 7. KONCERT: Jan Budař – Seznamme se
31. 7. Sex pro pokročilé
1. 8.  Sex pro pokročilé
2. 8. Výjimečný stav
3. 8. Šašek a syn

PROGRAM LETNÍ SCÉNY V MIKULOVĚ – AMFITEÁTRU (10. 7. – 13. 7.)
10. 7. Šašek a syn
11. 7. Šašek a syn
12. 7. Srnky
13. 7. Šest tanečních hodin v šesti týdnech

PROGRAM LETNÍ SCÉNY NA NÁDVOŘÍ ZÁMKU SLAVKOV– AUSTERLITZ (6. 8. – 8. 8.)
6. 8. DNA
7. 8. DNA
8. 8. Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Začátky představení i koncertů jsou ve 20.00 hodin. Změna programu vyhrazena.

Partneři Letní scény jsou: statutární město Brno, Jihomoravský kraj, Mikulovská rozvojová, Zámek Slavkov – Austerlitz, tiskárna Helbich, Moravské zemské muzeum, SNIP & CO, Rosound, pivovar Kamenice, rádio Krokodýl a Free, Rengl, Eurozprávy a Railreklam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.