#koneChaosu! aneb jak na pořádek v kabelce?

Dámy, přiznejme si to! Naše kabelky a tašky jsou plné mnoha nezbytností, bez kterých se žádná z nás nedokáže vydat do ulic. Jenže právě zde nastává ten problém! Jak máte v té kabelce pak něco najít?! My pro vás máme elegantní řešení.

Kabelku či tašku si většina z nás nevybírá podle toho, jak je prakticky řešená, ale podle jejího celkového vzhledu. Místo počtu kapsiček, hledíme na zpracování, barvu a použitý materiál. V obchodě se jednoduše nezamýšlíte nad tím, že kabelka má jen jednu, dvě kapsy a při počtu věcí, které v kabelce nosíte, budete pouhé klíče od bytu hledat celou věčnost. Ruku na srdce, je to už zbytečná otrava a stres. Právě proto vyhlašujeme KONEC CHAOSU.

SEZNAMTE SE S @ORGANIZUJU_KABELKY
Rtěnka, pudr, diář, propiska, sluneční brýle, voda, telefon, peněženka, kapesníčky, klíče od auta i od bytu, parfém a další. Taky vám je to povědomé? Tohle všechno většina z nás nosí ve své kabelce. A co teprve, když už máte děti! Jednoduše můžete počítat s tím, že už v kabelce nic snadno nenajdete. Právě proto daly Iryna a Dominika hlavy dohromady a přišly s perfektním řešením – na míru šitým ORGANIZÉREM do kabelek a přebalovacích tašek. Díky němu už nebudete ve své kabelce všechno dlouho hledat, protože každá věc bude mít své místo.

„Obě jsme řešily stejný problém, neustálé lovení věcí ve svých kabelkách. Je to nejen otravné, ale zároveň únavné. Nejen, že jsme z toho šílely my, ale popravdě i naši muži. Určitě každá žena zná tu větu: „Prosím tě, co všechno taháš v té kabelce?! Se nediv, že tam nemůžeš nic najít.“. Jenže my ty věci prostě potřebujeme… Právě zde přišla myšlenka, jak si udělat v kabelce pořádek,“ vysvětlují majitelky značky ORGANIZUJU KABELKY Iryna Látal a Dominika Žejdl.

Holky z ORGANIZUJU KABELKY vyrábí ručně šité organizéry z 2 a 3 mm FILCU. Materiál je dodáván od ČESKÝCH dodavatelů a je Eco-friendly, nezávadný a plně recyklovaný.

ZJISTÍTE, ŽE S ORGANIZÉREM JE ŽIVOT SNAŽŠÍ A STYLOVĚJŠÍ
Aktuálně jsou v nabídce organizéry v několika základních velikostech a barvách, které jsou univerzální a lze je snadno přesouvat z jedné kabelky do druhé. Pokud máte organizérů více, můžete je vzájemně kombinovat. Do většího tedy vložíte menší a hned máte další kapsičky navíc.

Maminky, které se nechtějí vzdát své oblíbené kabelky z ní pomocí organizéru, rázem vytvoří elegantní tašku pro miminko. Plenky, přebalovací podložka, vlhčené ubrousky, ale i rtěnka a peněženka tak klidně mohou být nadále součástí vaší kabelky, ale od teď už přehledně poskládané, díky stylovému organizéru.

Pro ty nejnáročnější nabízejí i možnost ušití jedinečných organizéru přímo na míru do vašich batůžků, kabelek, přebalovacích či cestovních tašek. S ORGANIZUJU KABELKY si každý přijde na své – nejen stylem, ale i barvou.

Zdroj a foto: ORGANIZUJU KABELKY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.