Vojtěch Milko obnovil stáčírnu v Mariánských Lázních a vrhl se na sponzorství s iontovým nápojem HEAD

Doslova z ruiny se v Mariánských Lázních podařilo vybudovat skvost, který právem vzbuzuje obdiv. Zrekonstruovaná stáčírna lázeňských pramenů zahájila provoz koncem roku 2018 a zatím vše šlape na výbornou. Za vším stojí společnost Bohemia Healing Marienbad Waters (BHMW a.s.) a její výkonný ředitel Vojtěch Milko. Tím to ale zdaleka neskončilo, ba právě naopak.

Investice více než 100 milionů korun do téměř rozpadlého areálu znamenala, že původní budova zase začala sloužit svému účelu. Dnes se zde stáčí Rudolfův pramen a Ferdinandův pramen, který je nejstarším písemně doloženým lázeňským léčivým pramenem na území Mariánských lázní.

Zveřejnil(a) BHMW a.s. Ředitelství zřídel dne Čtvrtek 22. června 2017

Kromě toho se zde stáčí i oblíbená minerální voda Aqua Maria. Pomohlo město, i dotace Evropské unie. Firma BHMW nejprve zrekonstuovala objekty zřídelní továrny v Bílině. Kvůli rozšíření portfolia o další typy lázeňských léčivých pramenů se pak rozhodla zakoupit i stáčírnu v Mariánských Lázní.

Skvělým manažerským počinem bylo i spojení se světoznámou značkou HEAD, jejíž nápoje se také stáčí v nově rekonstruované stáčírně. BHMW a.s. je tedy oficiálním licensorem HEAD UK Group a vytvořilo divizi HEAD DRINKS.

Naše vody.

Podívejte se na krátký spot s našimi produkty. 🙂

Zveřejnil(a) BHMW a.s. Ředitelství zřídel dne Čtvrtek 25. srpna 2016

Dalším krokem bylo spojení se světem formule. „Dlouho jsme pro značku HEAD DRINKS hledali sport, ve kterém bychom se našli. Formule byla skvělá volba,” pochvaluje si Milko. Vstup na velkou scénu přišel loni v rámci Velké ceny Macca, kterou sleduje celý svět. Značka byla hodně vidět díky pilotům české stáje Charouz Racing System.

Na okruhu v bývalé portugalské kolonii se s HEAD DRINKS na svém monopostu představili vnuk dvojnásobného mistra světa F1 Enzo Fittipladi, syn Rafla Schumachera David a člen juniorky Ferrari Callum Ilott. Takže vybraná společnost. „Věřím v další spolupráci. Začátek se povedl, ale jedeme dál,“ usmíval se Vojtěch Milko. Při jeho schopnostech se jistě máme na co těšit…

Foto: archiv HEAD DRINKS a Charouz Racing System

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.