E-shop SpokojenýPes.cz uspořádá v Praze největší konferenci pro milovníky psů

V Praze proběhne první velká konference pro všechny pejskaře. Psonference odstartuje 8. května 2020 v pražském Cubexu, jednom z nejnovějších konferenčních center v Evropě. Návštěvníky čeká celkem sedm přednášek s českými odborníky a velká panelová diskuze.

Psonference je největší konferencí u nás, která není pořádána jen pro odborníky, ale svým zaměřením cílí na všechny milovníky čtyřnohých parťáků. „Je to náš dárek pro českou pejskařskou komunitu. Proto jsme se snažili připravit výběr toho nejlepšího, počínaje výběrem osobností, které se u nás pohybují kolem psů. Skvělé jsou i prostory Cubexu, které pojmou stovky účastníků, zástupců velkých pet značek a samozřejmě naši smečku ze Spokojeného psa. Návštěvníkům neslibujeme jen konferenci, těšit se můžou na velkou psí show,” komentuje Tomáš Haškovec, marketingový ředitel společnosti.

Vystoupí ti nejlepší, kteří se v ČR věnují psům
Na konferenci vystoupí celá řada zkušených, kteří se specializují na širokou oblast psích témat. Své znalosti a zkušenosti návštěvníkům předá například: Martin Kváš (výživový specialista), Šimon Cipro (jeden ze zakladatelů Běhejsepsem.cz), Lukáš Duchek (veterinární lékař), František Šusta (trenér zvířat), Lenka Blachová (psí trenérka) a další.

Přednášky budou tematicky zaměřené na pohyb, správnou výživu, zdraví psů a v neposlední řadě na výcvik a komunikaci, díky které se ze psa stane pohodový parťák pro běžný život. Konferenci uzavře diskuze s nejlepšími českými reprezentanty napříč různými psími sporty. Kromě řečníků budou na konferenci téměř všichni zástupci z týmu SpokojenéhoPsa.cz, návštěvníci se tak budou moci setkat s těmi, kdo za tímto psím projektem stojí.

Bez partnerů by to nešlo
Na Psonferenci může opravdu každý, stačí si zakoupit vstupenku přímo na webu konference. Předprodej začal 20.2.2020 přesně ve 20:02 hodin. onferenci podpoří také vybraní dodavatelé SpokojenéhoPsa. „Chceme, aby byla konference finančně dostupná pro co nejširší skupinu pejskařů. Jsme proto rádi, že kolem sebe máme ty nejlepší dodavatele – parťáky, kteří nám s její organizací pomůžou,” říká Tomáš Haškovec. Mezi hlavni partnery konference patří Cubex, Karlie, Bayer, Marp, Calibra a mnoho dalších. íce informací o konferenci najdete na: www.psonference.cz

O e-shopu SpokojenýPes.cz
SpokojenýPes.cz je rodinná firma, která působí na českém trhu od roku 2005 a dnes je jedním z největších českých e-shopů zaměřených na prodej výrobků pro chovatele mazlíčků. Je předním specialistou na krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky a další domácí mazlíčky. Více informací o e-shopu na www.spokojenypes.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.