Bolek Polívka spolu s dcerou Annou, Michalem Chovancem a Ondřejem Klíčem. V pátek 17. dubna na FB Divadla Bolka Polívky a na Mall.tv

Divadlo Bolka Polívky přichází s další neodolatelnou nabídkou: Chcete prožít podvečer ve společnosti Bolka Polívky a jeho hostů, naladit se na optimistickou vlnu, osvěžit se inteligentním humorem a také se dozvědět leccos zajímavého? Pak si nenechte v pátek 17. dubna od 18:15 ujít pravidelný program Bolek online. Vysílání, které je součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, je možné sledovat na www.mall.tv, v mobilní nebo Smart TV aplikaci internetové televize Mall.tv a také na Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky.

Pozvání Bolka Polívky tentokrát přijali Michal Chovanec s Ondřejem Klíčem – klaunské duo Čeněk a Břéťa, jejichž sloganem je: „Chtěli být Laurelem a Hardym, ale zůstali Čeňkem a Břéťou.“ Oba jsou také aktéry grotesky Letem sokolím z repertoáru Divadla Bolka Polívky a nástupci Barina a Frettiho v Manéži Bolka Polívky. Společně s nimi se na scéně objeví rovněž Bolkova dcera, herečka Anna Polívková. Dobrá zábava je zaručena!

Tolik potřebnou dávku dobré nálady posílá zdarma Divadlo Bolka Polívky svým příznivcům online prostřednictvím sociálních sítí a internetové televize Mall.tv každý pátek v 18:15. Přízeň svému oblíbenému divadlu v těchto mimořádných dnech můžete projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky. A nově také zakoupením symbolické vstupenky na PŘEDSTAVENÍ O NIČEM na https://bit.ly/predstavenionicem. Divadlo Bolka Polívky se zapojilo do celorepublikové akce na podporu kultury, která vznikla ve spolupráci prodejního systému GoOut a radní pro kulturu hl. města Prahy Hanou Třeštíkovou, jejímž cílem je podpořit nejen umělce, ale především zvukaře, osvětlovače, techniky a další divadelní personál, který se ze dne na den ztratil možnost obvyklého finančního příjmu.

„Děkujeme za podporu. Věříme, že už brzy vám to všem vynahradíme!“ vzkazují z Divadla Bolka Polívky.

Zdroj a foto: Divadlo Bolka Polívky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.