Jitka Boho se poprvé ukázala s novým přítelem a dětmi na dětském odpoledni. Kdo další dorazil?

Zpěvačka a modelka Jitka Boho se poprvé na veřejnosti ukázala se svým novým přítelem Matějem Liškou. Společně s jejich dětmi vyrazili na dětské odpoledne na střechu Galerie Harfa, kde se nachází Dinopark, dětské hřiště a pro děti zde byl připraven zábavní program.

“Seznámili jsme se na natáčení v listopadu. Chodit jsme spolu začali v únoru,” prozradila Jitka, která před rokem opustila manžela Lukáše Boho, se kterým má dceru Rozárku. Také její partner Matěj je otcem dětí. Má syna a dceru.

Jitka stále ještě není rozvedená, ale vše je v běhu. Se skoro bývalým manželem se na všem dohodli, a tak při rozvodovém řízení problémy nenastaly. “Už čekáme vlastně jen na papír,” dodala Jitka Boho.

Vedle Jitky Boho si dětský den v Galerii Harfa nenechaly ujít další známé tváře jako Roman Tomeš se syny Jonášem a Kristiánem, Hanka Reinders Mašlíková se synem Andreáskem, Eva Decastelo s dětmi Michalem a Zuzkou,  Kristina Kloubková s dcerou Jasmínkou, blogerka Bára Kotalíková se synem Jakubem nebo Ornella Koktová se syny Quentinem a Svenem..

A právě malého Svena ukázala Ornella na veřejné akci také poprvé. Ten právě oslavil dvouměsíční narozeniny. “Je dokonalé miminko. Strašně hodnej. Připadá nám, že to je dítě za odměnu. Vyspíme se celou noc, je skvělej,” dodala Ornella.

Zdroj a foto: Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.