Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

Pomocník, který se umí před zrcadlem rychle otáčet

Kdo zná klasický koupelnový spěch, ne-li dokonce někdy závody o každou minutu, je jistě vděčný za každou pomoc. Pokud se to týká i vás, a přitom toužíte po dokonalém účesu jako od profesionálního kadeřníka, máme pro vás tip. Tím je nový horkovzdušný rotační kartáč AS540E od francouzské značky BaByliss Paris. Je výkonný a hodně toho umí.

Horkovzdušný kartáč BaByliss Paris AS540E je vybaven technologií EVEN AIR FLOW, která zajišťuje rovnoměrné rozprostření teplého vzduchu po celé délce kartáče. To umožňuje šetrnější péči o vlasy a zároveň i rychlejší úpravu účesu. Jádrem přístroje je profesionální motor o příkonu 650 W. Díky němu má kartáč vysoký výkon a tichý chod. Úpravu účesu je možné přizpůsobit typu vlasů prostřednictvím 2 teplotních stupňů a 2 stupňů rychlosti. Nastavitelný je pro snadnou obsluhu také směr rotace. Kartáč nabízí i funkci studeného vzduchu, která se hodí pro finální fixaci účesu, a ionizaci, která zaručí, že vlasy budou hladké a lesklé.

Výbava obsahuje 4 výměnné nástavce s keramickou povrchovou úpravou pro různé typy účesu. Rotační hlavice Deep Black s kančími štětinami o průměru 50 mm je určena na kartáčování, pro finální úpravy a dokončení účesu se hodí otočný hřeben o průměru 40 mm se štětinami z jemného nylonu. Nástavec pro žehlení Deep Black Ceramic je vhodný pro hladký účes a je opatřen nastavovacím kolečkem pro volbu buď rychlého vyhlazení nebo vyhlazení s objemem od kořínků. A pokud toužíte po účesu s přirozeným tvarem, pak vyberte kartáč pro jemné rozčesání vlasů a styling.

Horkovzdušný kartáč je proveden v elegantním fialovém ladění. Má ergonomický design a úzkou rukojeť pro snadnou manipulaci. Otočný kabel o 360° zamezuje kroucení a zadní filtr kartáče je pro snadné čištění vyjímatelný. Praktické využití najde i přiložený cestovní a skladovací obal.

Doporučená cena BaByliss AS540E je 1.990, – MOC a výrobce na kartáč poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Zdroj a foto: BaByliss PARIS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *