Tak, jak to kočky mají rády

Kočky jsou od přírody tvorové masožraví a nároční na rozmanitou stravu. Na jejich jídelníčku je proto třeba dát si záležet. Ideálním řešením, jak možná trochu „nudné“ granule vylepšit tak, aby se od misky neozvalo naštvané mňoukání, jsou kočičí konzervy. Ty by však měly kromě chuti vynikat také složením, které prospěje zdraví kočičky a přispěje tak k vaší oboustranné spokojenosti.

Protože kočky si obsah vlastní misky samy vybrat nemohou, je na jejich lidských parťácích, aby jim zajistili menu, po kterém budou spokojeně vrnět. Jednou z cest, jak jít kočičímu štěstí naproti, je voňavé masové krmivo. Do této množiny poté spadají konzervičky, kapsičky a další druhy masitých dobrot. Servírovat je obvykle můžete jako chutný topping ke granulím, odpolední svačinku nebo jako plnohodnotnou a kompletní stravu. Aby mlsné kočičí jazýčky nezabředly do chuťového stereotypu, můžete jim jednotlivé dobroty obměňovat.

Prémiové dobroty pro všechny kategorie koček
Že si kočky žádají rozmanitost ví také český výrobce krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Pro jejich spokojenost proto do řady Brit Premium vedle granulí, kapsiček a salámků nově zařadil také konzervičky Brit Premium by Nature. Díky rozmanité nabídce chutí, konzistencí i druhů masa byste tak jen těžko hledali kočku, jejíž chuťové preference by nový sortiment konzerv nezvládl uspokojit.

Konzervičky Brit Premium by Nature jsou vyrobeny v České republice a přináší hned šest nových receptur. Ty mají formu lahodně jemného paté, protože přesně tak to mají kočky rády. Kromě různých druhů masa, mezi které patří například kuřecí, jehněčí nebo pstruh, je důležitou ingrediencí taurin, pro kočky nepostradatelná aminokyselina, která prospívá jejich zraku a správné srdeční činnosti.

Vše přírodní
Konzervičky neobsahují lepek, který bývá často původem alergických reakcí, ani přidaný cukr, jenž může přispívat k obezitě. Stejně tak ve složení nenajdete žádnou chemii jako zchutňovadla nebo barviva. Krémové paté tvoří pouze přírodní suroviny. A protože na rozmanitost stravy nelze zapomínat v žádném věku, jsou nové konzervičky Brit Premium by Nature i další alternativou v jídelníčku seniorních kočičích parťáků, kteří již mohou mít problém se zoubky.

Nové konzervy pro kočky rozšíří řadu krmiv Brit Premium
Řada krmiv pro kočky Brit Premium se nově rozšiřuje o masové konzervy. Jemné masové paté je k dostání v šesti recepturách doplněných o důležité vitamíny a taurin. Konzervy slouží jako kompletní lehce stravitelná strava i jako doplněk ke granulované stravě.

Nové konzervy Brit Premium by Nature doplňují řadu suchých krmiv Brit Premium a nabízí tak chovatelům další alternativu ve stravování jejich koček. Konzervy mají formu velmi jemného a krémového paté, vyrobeného z přírodních surovin s ohledem na prospěšnost pro zdraví koček. Vyráběny jsou v České republice.

Důležitou ingrediencí v masových konzervách Brit Premium by Nature je taurin, pro kočky nepostradatelná aminokyselina, která prospívá jejich zraku a správné srdeční činnosti. Konzervičky naopak neobsahují lepek, který bývá často původem alergických reakcí, ani přidaný cukr, jenž může přispívat k obezitě.

Konzervy jsou dostupné v šesti recepturách. Kočky si tak mohou nově pochutnat na krůtím paté s játry nebo s jehněčím, na kuřecím paté se srdíčky, s hovězím nebo s rýží a na pstruhovi s játry. Konzervy slouží jako kompletní strava i doplněk ke granulím, který kočkám pomáhá doplnit tekutiny. Jsou tak vhodným doplňkem i pro seniorní kočičí šelmy, které už mohou mít problémy se zuby.

Řada konzerv pro kočky Brit Premium by Nature je dostupná v 6 recepturách ve 200g baleních, cena: 33 Kč:

  • Brit Premium by Nature Kuřecí s hovězím
  • Brit Premium by Nature Kuřecí se srdíčky
  • Brit Premium by Nature Pstruh s játry
  • Brit Premium by Nature Krůtí s jehněčím
  • Brit Premium by Nature Kuřecí s rýží
  • Brit Premium by Nature Krůtí s játry

Zdroj a foto: Brit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *