Vánoce v Galerii Harfa: nákupy i výhry za milion

Obchodní centrum Galerie Harfa oslavilo v listopadu desáté výročí. Vzhledem k tehdejším omezením oslavy posunula a v předvánočním čase rozdává zákazníkům dárky za milion. Ti, kteří zde utratí více jak 2 000 korun mohou získat dárkové poukazy až do výše 500 korun na další nákupy. Předvánoční Galerie Harfa nabízí dostatečné parkovací kapacity zdarma a možnost pořídit dárky bez front ve více než stovce obchodů. Vzdušné prostory obchodního centra zaručují bezpečné a pohodové vánoční nákupy pod jednou střechou.

Dárky za milion
Galerie Harfa rozdělí v předvánočním období dárky za milion. Za minimální nákup v hodnotě 2 000 korun v období od 3. prosince do 10. ledna si může každý, kdo předloží účtenky u výdejního kiosku, vylosovat dárkový poukaz v hodnotě 300–500 korun na nákupy v obchodním centru. Losování probíhá každou středu a sobotu a pro zařazení lze využít maximálně 4 účtenky z období konání akce. „Galerie Harfa slaví desáté výročí a my chceme touto akcí poděkovat návštěvníkům za jejich přízeň. I když jde o losovací akci, vyhrává každý. Dárkový poukaz si výherce odnese v praktické dárkové tašce, kterou jsme připravili k desátému výročí,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Bruslení na střeše
Velkou atrakcí Galerie Harfa je unikátní ledová plocha umístěná na střeše. „V současné době nám pandemická omezení neumožňují provoz pro veřejnost a ledovou plochu tak využívají na tréninky malí hokejisté z oddílu Sparty Praha, který je naším dlouholetým partnerem. Věříme, že se nám podaří brzy zpřístupnit kluziště všem zájemcům o zábavu a sportovní vyžití v netradičním prostoru v centru Prahy,“ doplňuje Tlustá

Pro vánoční nákupy v klidu a bezpečně
Skvělá dostupnost v širším centru Prahy, dostatečné kapacity parkovacích ploch, které jsou navíc v prosinci zdarma, ale i řada dalších lákadel mají bezesporu šanci přesvědčit k vánočním nákupům a příjemně strávenému času v Galerii Harfa ty, kteří ještě shání poslední dárky. Kromě tradičního prodeje vánočních stromků a kaprů zde pořídíte i originální vánoční výzdobu. „Naše obchodní centrum je jedním ze dvou míst v Praze, kde můžete už desátou předvánoční sezonu zakoupit překrásné, ručně vyráběné vánoční ozdoby od české firmy ozdoba.cz. Snažíme se, a v letošním složitém roce obzvlášť, umožnit všem našim zákazníkům strávit u nás příjemný adventní čas s rodinou a blízkými, bez zbytečného shonu, front a v bezpečí tak, aby si kromě běžných nákupů mohli odnést i skvělé zážitky,“ uzavírá Tlustá.

Zdroj a foto: Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.