Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Pan profesor a jeho svérázná výuka začíná! Co přinesou první díly nového seriálu TV Nova?

Začátek školního roku zpestří TV Nova nejen všem studentům, jejich rodičům i pedagogům, ale i všem příznivcům kvalitní české tvorby prvními epizodami nového seriálu z prostředí běžného gymnázia, jehož název nenechá nikoho na pochybách, kdo stojí v centru dění. Je to totiž Pan profesor, svérázný pedagog, jakého by chtěl každý student. S ním se totiž nikdo nikdy nenudí, a to ani při hodinách chemie či fyziky!

První zářijové dny přinášejí na Voyo a o týden později také na televizní obrazovky TV Nova novinku, která se odehrává nejen ve školním prostředí, ale také v soukromí studentů i pedagogů. Hlavní postavou seriálu Pan profesor je chemikář, fyzikář a tělocvikář Marek Vlček (Vojtěch Dyk), jenž se řídí vším možným, jen ne konvencemi a pravidly. Školní řád porušuje bez mrknutí oka, zároveň ale nedá na své studenty dopustit. Profesi pedagoga vnímá jako poslání, studentům pomáhá řešit problémy ve škole i v soukromí. On sám je přitom magnetem na nejrůznější průšvihy, kvůli kterým se občas dostává do nezáviděníhodných situací. Jen on z nich ale umí vybruslit s nadhledem a natolik svérázně, že i jeho nadřízenému (Martin Pechlát) pokaždé „sklapne“, byť má sto chutí dát mu okamžitou výpověď.

Hned první epizoda otevře velké a citlivé téma adopcí, které měly zůstat utajeny, ale přesto se provalí.

O své adopci se omylem a hodně nešťastným způsobem dozví i student Roman (Michal Pazderka). Tento citlivý premiant třídy vzápětí uteče z domova, čímž připraví horké chvilky rodičům (Jiří Štrébl a Alena Mihulová) i svému třídnímu profesorovi. Situace ve škole se vyhrotí ve chvíli, kdy do ní nastupuje nová učitelka Karolína Beránková (Beáta Kaňoková), jež je v přístupu ke studentům i životu naprostým protikladem Marka. Ale jak známo, protiklady se přitahují…

První díl nového seriálu Pan profesor přináší Voyo již 2. září.

Na TV Nova poběží novinka ze školního prostředí od 9. září každý čtvrtek ve 20:20.

Zdroj a foto: Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *