Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Ve Hvězdách nad hlavou hraje vnučka s dědečkem

Amelie Zedníčková Pokorná v seriálu Hvězdy nad hlavou hraje puberťačku Kristýnu, kolem které se motají dva nápadníci. Celý seriál ale mladá herečka natáčela pod „dohledem“ svého dědečka Pavla Zedníčka a občas ji přijela na plac zkontrolovat i maminka – herečka Lucie Zedníčková.

Před kamerou toho sice jejich postavy nemají moc společného, zato mimo záběry si tihle dva mají hodně co říct. Amelie Zedníčková Pokorná trávila čas v zákulisí zejména se svým dědou Pavlem Zedníčkem. „Natáčení Hvězd patřilo k těm nejhezčím, které jsem zažila. Měla jsem kolem sebe neuvěřitelné kolegy, od kterých jsem se mohla učit. Radami nešetřili, a už i jen to, že jsem se na ně mohla dívat, jak hrají, byla výborná škola,“ přiznává mladá herečka. „Nejvíc mě bavily natáčecí dny, které jsem trávila s dědečkem. Moc jsem si to užívala, bylo to takové rodinné a všude krásná atmosféra.“

V zákulisí se objevila i hereččina maminka Lucie Zedníčková, která dceru na natáčení občas doprovodila. „Mamka za mnou na natáčení i jezdila. Všechny samozřejmě zná, povídala si tam s kolegy, dědou a já točila. Bylo to moc hezké.“ A její slova potvrzuje i Tereza Kostková coby veterinářka Lucie. „Návštěvy na natáčení jsou vždy fajn. Lucka v seriálu nehrála, ale přijela navštívit svou dceru. Pavel Zedníček mi hrál tchána, tedy bývalého. Tak jsme si tak zavzpomínaly.“

Mladá Kristýna v podání Amelie bude celý seriál lavírovat mezi dvěma kluky – Prokopem Zachem a Filipem Antonio. A kterého si nakonec vybere? „Kristýna prožívá milostný trojúhelník a vybírá si. Až na konci pochopí, s kým chce být, kdo má na ni lepší vliv a je pro ni ten pravý.“ Kdo to tedy nakonec bude? Na to si diváci seriálu Hvězdy nad hlavou musí ještě pár dílů počkat.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *