Vypínače na síti!

Šest modelových řad, sedm různých designů, devět materiálů rámečků v dohromady více než sedmdesáti barevných provedeních, ovládací segmenty v podobě krytů, kliček a páček, televizní zásuvky, LED stmívače, žaluziové ovladače, USB zásuvky, termostaty i přepínače tří světel… že jste tento namátkový výběr nepřeberné škály domovní elektroinstalace nenašli v hobby marketu ani elektro obchodě, kam jste dorazili na nákup? Žádný div!

Není totiž v silách kamenných obchodů poskytovat takto širokou nabídku produktů, proto se dnes nákup domovní elektroinstalace stále častěji přesouvá do online prostředí.

„V online obchodech se nestane, že by si zájemce nevybral přesně to provedení, které se mu líbí a které bude zapadat do jeho interiéru,“ popisuje první z výhod e-shopového prodeje vypínačů a zásuvek Lenka Vodicová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce domovní elektroinstalace, a pokračuje: „A nejen šířka výběru, ale také záruka dostupnosti s konkrétním časem dodání – i to si chválí všichni, kteří nakupují na síti. A to, že se nakupuje v kteroukoli denní či noční dobu, navíc v pohodlí oblíbeného křesla, ani nemusím dodávat.“  

Vypínače nehledejte v obchodech, ale na síti! Jak snadné to je, můžete vyzkoušet na eshop.obzor.cz.

Zdroj a foto: www.obzor.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.