Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Legendární herec Jiří Lábus se přidává k improvizační talk show 321Jedem! 

Zábavný pořad 321 Jedem!, kombinující talk show a improvizace, s potěšením oznamuje, že 24. dubna se k jeho týmu přidá legendární herec, dabér a pedagog Jiří Lábus. Jako již tradičně se show uskuteční v historickém prostředí Malostranské besedy v Praze. 

Kariéra Jiřího Lábuse zahrnuje širokou škálu rolí v divadle, televizi i filmu, a to jak 

v komediálním, tak v dramatickém žánru. Je známý svou schopností přizpůsobit se různým rolím a dokázat vytvořit nezapomenutelné postavy. Kromě toho získal široké uznání díky svému dabingu do animovaných filmů a seriálů, jako jsou Shrek nebo Simpsonovi. 

„Jiří Lábus je uznávaný pro svůj talent a schopnost improvizovat, což ho činí ideálním hostem pro 321Jedem! Během večera se zapojí do různých improvizovaných her a výzev se mnou a mými kolegy a my už se nemůžeme dočkat jedinečného spojení dvou generací improvizátorů,“ říká Nikola Orozovič, moderátor a zakladatel projektu 321Jedem! 

Impro talk show 321Jedem! 
Improvizační talk show je unikátní formát zábavného pořadu, který kombinuje prvky tradiční talk show s dovednostmi a technikami improvizačního divadla. Tento pořad nabízí divákům nejen zajímavé rozhovory s hosty z nejrůznějších oblastí, jako jsou například herectví, režie, žurnalistika či cestování, ale také zábavné a nečekané momenty, které vznikají díky spontánním reakcím účinkujících a jejich zapojení do improvizačních her, které testují schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se nečekaným situacím. 

Tento formát pořadu klade důraz na spontaneitu, kreativitu a humor, což činí každou epizodu jedinečnou. Diváci se mohou těšit na nevšední zážitky a zábavné situace, které vyplynou z neotřelých kombinací hostů a improvizovaných scén. 

Impro talk show 321Jedem! se stává stále oblíbenějším žánrem, protože diváci oceňují autentičnost a neopakovatelnost jednotlivých vystoupení. Mezi osobnostmi se v show představili například návrhářka Liběna Rochová, režisér Jiří Havelka, herci Jiří Mádl, Ondřej Vetchý, novinář Janek

Kroupa, cestovatel Ladislav Zibura či herečky Eva Holubová, Iva Janžurová a Ivana Chýlková. 

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět Jiřího Lábuse v neformálním prostředí, jak ukazuje své schopnosti improvizace. Tento večer bude plný smíchu, spontánnosti a nečekaných okamžiků, které vás zaručeně nadchnou. 

Zajímá vás kdo bude hostem v květnu? 321Jedem! navštíví Milan Šteindler. Přijďte se pobavit již v pondělí 24. dubna v 19:00 v Malostranské besedě. 

Účinkují: 
Host: Jiří Lábus 
Moderátor: Nikola Orozovič 
Improvizátoři: Jana Pokorná a Lukáš Venclík 
Hudební doprovod: Václav Tobrman

Zdroj a foto: www.321jedem.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *