Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

🎄 Vánoce

Darujte pod stromeček poctivou českou hračku

Plechové hračky KOVAP spojují generace skoro 80 let. Provázely dětstvím už naše prarodiče a mají stále co nabídnout. Nadělte svým blízkým pod stromeček kus poctivé české tradice v podobě ručně vyráběné hračky! Radost udělají nejen dětem, ale i všem hravým dospělým.

Poctivé, klasické hračky mají své kouzlo. Tradice, poctivá ruční výroba, kvalitní materiály. Navíc jsou daleko víc, než jen kouskem plechu; jdou natáhnout pomocí klíčku, rozjet či jinak rozpohybovat, u některých najdete dokonce i mechanickou převodovku či přívěsný vůz. Zejména u mladších dětí mají kvalitní fyzické hračky pozitivní vliv na dovednosti a jemnou motoriku.

Jejich půvab tak nevyhasíná ani v dnešní době, kdy se na nás odevšad valí elektronika a nejmodernější technologie. Ve srovnání s nimi jsou pro děti zdravější, rozvíjejí jejich schopnosti a chuť objevovat svět.

Nejznámějším výrobkem KOVAPu je ikonický traktor Zetor, ale výběr je daleko širší. Pokud hledáte dárek pro dívky, osvědčenou volbou je beruška na klíček, která nikdy nespadne ze stolu.

Velké i malé kluky určitě pobaví rebelský traktůrek s názvem Dragtor. Tento traktor se volně inspiroval závody dragsterů (závod na krátkou vzdálenost s pevným startem). Vyniká unikátním designem a stejně jako ostatní plechové traktůrky z produkce tradičního českého výrobce se pohybuje díky unikátnímu pérovému strojku natahovanému klíčkem. Převodovka má 3 rychlosti dopředu, neutrál a zpátečku. Traktor lze volantem skutečně řídit a navíc ho i zabrzdit ruční brzdou.

  • 100% český výrobek
  • Krásné řemeslné zpracování
  • Měřítko 1:25
  • Pohon pomocí mechanického strojku na klíček

Zdroj a foto: www.kovap.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *