Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Užijte si valentýnskou zábavu s Haribo

Že je Valentýn jen pro zamilované dvojice? Ani nápad! Vykouzlete letos nezapomenutelný valentýnský den pro všechny, které máte rádi. Maminky, tatínkové i děti si můžou užít tento den plný lásky a vytvořit si tak zážitky plné šťavnatých chutí Haribo.

Svátek svatého Valentýna je vnímán jako čistě americký svátek, kdy je sladkostí, přáníček a květin všude plno. Pravá legenda o svatém Valentýnu však sahá až do starověkého Říma, kde svatý Valentýn z Terni působil jako kněz. Za vlády Claudia II. byly totiž sňatky zakázány a k Valentýnu chodívali snoubenci, aby je tajně oddával a následně je vždy obdaroval kyticí ze své zahrady. Na jeho počest za jeho oddanost zamilovaným se den 14. února stal symbolem všech, kteří se mají rádi.

I když je polovina února stále studená, je to den jako stvořený pro oslavu vzájemné lásky. Vykouzlete si se svým miláčkem, rodinou či přáteli sladký den, plný pozitivních vibrací.

Den spolu
Vaše přítomnost je největším darem, který můžeme druhému dát. Na chvilku tedy vypněte mobil, zavřete počítač a užijte si sebe navzájem. Co na tom, že letos vychází valentýnský svátek na všední den. I odpoledne nebo prima večer plný povídání, legrace a vzájemné blízkosti dodá milovaným bytostem pocit radosti a lásky.

Dárečky
Valentýn nejsou Vánoce. Nemusíte se předhánět velikostí, cenou či počtem dárků. Valentýn je přeci o lásce a pozornosti. Připravte svým milovaným originální dáreček, který je ušitý na míru. Skvěle poslouží malinká sklenička plná zamotaných papírových ruliček s důvody, proč máte druhého tak rádi nebo poukázkami na laskavé služby.

Známé heslo, že láska prochází žaludkem zde platí dvojnásob! Připravte svým milovaným balíčky slaďoučkých srdíček Haribo Love Hearts, které jsou z poloviny šťavnaté a z té druhé nadýchané v pěnové želatině. Vychutnejte si lásku plnou barev, chutí a všemožných tvarů.

Vařeníčko vaření
Znáte to. Rychlé vaření pro každodenní den nebo chystání pohoštění pro návštěvu, která má za chvilku přijít. Pojměte letos přípravu sváteční přípravy pokrmů volněji a vytvořte si už ze samotné přípravy super zážitek. Tentokrát k němu přizvěte i své ratolesti a dovolte jim ruce zabořit do těsta. Uvidíte, že si z přípravy slaďoučkých dobrot užijete spousta zábavy. A co by to bylo za oslavu lásky bez šťavnatých bonbónků? Dejte každému svému kuchaříkovi malý sáček Haribo Gold Baeren Minis a upusťte ve zdobení svou fantazii. Co na tom, že by dortíčky nevyhrály cenu designu, za to budou chutnat po lásce!

Zdroj a foto: Hariobo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *