Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Dominika Hašková a Daniel Dujsík si díky All Stars Projects splnili sny

Česko zabodovalo se dvěma projekty v celosvětové výzvě Converse All Stars Projects, která dala šanci dvěma výrazným talentům na místní hudební a sportovní scéně vytvořit výjimečná videa.

All Stars je komunita mladých lidí, kteří v rámci tohoto programu mohou rozvíjet svůj talent, setkávat se s inspirativními lidmi z celého světa a sdílet spolu zkušenosti. V České republice program funguje už několik let a umožnil už desítkám lidí nejen uskutečnit vlastní projekty, ale i cestovat po celém světě. Nová výzva All Stars Projects, která vznikla na podzim 2023, dala možnost členům All Stars z celého světa realizovat svoje vize a přihlásit se a zabojovat o finanční podporu svého projektu. Z České republiky uspěla česká zpěvačka a frontmanka skupiny WE ARE DOMI Dominika Hašková a spolu s ní i český skater a kameraman Daniel Dujsík.

Dominika Hašková je v All Stars tři roky a v průběhu těchto se stala na lokální scéně výraznou tváří mladé hudební scény. Scházely ji ale finance na vysněný klip. “Bohužel hudební produkce a videoklipy nejsou levná záležitost. Je tolik aspektů a lidí, na které se musíme spolehnout, jako jsou kvalitní producenti, mixing producent, mastering, kvalitní studio a celý štáb včetně postprodukce. To vše v závěru tvoří kvalitni klip. Chceme, aby naše hudba zněla na velmi vysoké úrovni, kterou si naši fanoušci zaslouží. Nebyli jsme si jisti, zda budeme točit hudební video zrovna pro tento song, liší se od všech našich ostatních… Ale vzhledem k tomu, že Converse pochopil hned naši vizi, tak jsme měli to štěstí, že jsme mohli realizovat celý projekt našeho singlu ‘ Love Every Part Of It’.” Přibližuje Dominika, co jim na začátku stálo v cestě.

Cesta kreativního a všestranného Daniela Dujsíka ke splnění snu vedla do zahraničí. Jeho vizí bylo propojit český Converse skate tým se zahraniční komunitou a vytvořit video, které by zachytilo kouzlo tohoto sportu. Jak sám dodává: “Skate trip na Kypr pro nás znamenal obrovskou příležitost, zkušenost, zážitek a odpovědnost zároveň. Odměnou bylo splnit si jeden z našich snů, stmelit vztahy v týmu, navázat konexe se zahraniční komunitou a přispět tímto počinem nejen lokální skatové scéně. Měli jsme možnost spolupracovat s německým labelem Rat Life Records a podpořit kamaráda a českého hudebníka Vladislava Uskova, který pro nás vytvořil dva songy.”

Největším kouzlem projektu All Stars je jeho zásah do mnoha subkultur, jakými jsou skateboarding, umění, móda, nebo hudba. To ukazují i vítězné projekty, které samy o sobě propojují několik těchto odvětví a ukazují multidisciplinární nadání mladých českých talentů. O obou jménech rozhodně ještě hodně uslyšíme, stejně jako o dalších All Stars.

Novinky můžete sledovat na Instagramu.

Zdroj a foto: Converse All Stars Projects

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *