Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Do krkonošského lesa nejen za výhledy…

Jedna z nejpříjemnějších cest do srdce každé destinace vede přes její kuchyni. Zařadíte-li do itineráře vašich výletů i zastávky kulinářské, otevře se vám svět chutí, vůní i tradic, které dokonale umocní výjimečnou atmosféru konkrétního místa. Vydejte se do nitra Krkonošského národního parku, kde se nachází populární zážitková a naučná Stezka korunami stromů Krkonoše se stylovou restaurací V korunách. Každý den zde na návštěvníky čeká něco z místní klasiky, s důrazem na čerstvost a sezónnost využitých surovin. Přesvědčíte se, že procházkou to tu nekončí.

Chuť české klasiky
Zkušení kuchaři zde každý den připravují výběr místních jídel s důrazem na čerstvost a sezónní suroviny. Nejen hlavní chody, ale i moučníky a drobné svačinky jako je domácí štrůdl, voňavý borůvkový koláč nebo tradiční vydatný chleba se sádlovou pomazánkou, prezentují to nejlepší z české kuchyně. Suroviny na připravované dobroty jsou odebírány od dodavatelů z blízkého okolí a zpracovávány s láskou a snahou podpořit růst a prosperitu tohoto regionu.

Borůvkárna Stezka
Speciální disciplínou je na Stezce vlastní výroba borůvkových produktů. Plody sbírané v okolní přírodě jsou zde od roku 2022 zpracovávány na domácí sirupy, džemy, pečené čaje, kompoty nebo povidla. Nabídka se stále rozšiřuje a je k dostání přímo v prodejně sousedící s restaurací.

Ráj pro rodiny s dětmi a milovníky přírody
Stylová restaurace V korunách s venkovní zahrádkou je ideálním místem pro rodinná setkání nebo jen prosté pozorování přírodních krás. Přilehlý Emilův lesní svět, rozsáhlé hřiště navržené pro všechny věkové kategorie, nabízí spoustu zábavy dětem, zatímco relaxační zóny nabízejí po celém areálu klidná místa k odpočinku uprostřed přírody. V teplých měsících návštěvníky láká také venkovní stánek s rychlým občerstvením, zmrzlinou a osvěžujícími nápoji.

Koukněte se Krkonošům pod pokličku
Restaurace V korunách – místo, kde se česká tradice snoubí s moderním stylem a každé jídlo je oslavou chuti a pospolitosti, se těší na vaši návštěvu. Když se vydáte na kulinářskou cestu srdcem Krkonoš, rychle zjistíte, proč se tu hosté k prostřeným stolům opakovaně vrací.

Zdroj a foto: Stezka korunami stromů Krkonoše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *