Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Oslavte mezinárodní den otců rumem s rodinnou tradicí

Hledáte výjimečný rum nejen s nezaměnitelnou chutí, ale i silným příběhem, kterým byste mohli potěšit nejen svého tatínka na den otců? Sáhněte po jantarově tmavém rumu Diplomático Selección de Familia z rodiny Diplomático z Venezuely.

Nabízí jemnou chuť tak typickou pro rumy Diplomático v komplexnějším blendu, který zraje až 12 let. Díky tomu, že část rumů si poležela v sudech po sherry, v něm ucítíte výrazné aroma červeného ovoce a koření. S obsahem alkoholu 43 % je sušší, intenzivnější a robustnější, ale stále vyvážený a jemný. Doporučuje se vychutnat si ho čistý nebo na ledu, tak totiž nejlépe vynikne jeho výjimečný chuťový profil. Diplomático Selección de Familia je více než jen rum, je to dědictví a radost v každé sklenici, přinášející nezapomenutelné zážitky. Utvořte společně s Diplomático momenty, na které budete rádi vzpomínat, a darujte svému tátovi ke dni otců víc než jen lahev.

Zdroj a foto: Diplomático

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *