Ochutnejte funkční čaje od Teekanne a poznejte sílu bylin

Také vás fascinují bylinky a jejich kouzelné léčivé účinky? Nebo jednoduše máte rádi jejich osobitou chuť? Dopřejte si sílu přírody a ochutnejte některý z funkčních čajů TEEKANNE, které jsou plné osvědčených bylin, přesně smíchaných pro co nejlepší pozitivní účinek a co nejlahodnější chuť. Povzbudíte jimi nejen tělo, ale i stresem vyčerpanou psychiku. Co všechno bylinky umí a jaké čaje budou ideální právě pro vás, zjistíte s naším malým herbářem TEEKANNE.   

Máta peprná
Nezaměnitelná bylinka známá po celém světě. To je máta peprná, která přináší kromě příjemné chuti i širokou škálu blahodárných účinků. Tuto bylinu si můžete vychutnat například v lahodném osvěžujícím čaji TEEKANNE Máta peprná, který chutná výborně nejen horký, ale i studený. Mátový čaj se skvěle snoubí s medem, který naleznete v čaji TEEKANNE Máta peprná s medem a velmi oblíbená je i kombinace s citronem v čaji TEEKANNE Máta peprná s citrónem. Kromě lahodné chuti máta pomáhá při trávicích obtížích, uvolňuje žaludeční křeče a podporuje správné vylučování trávicích šťáv. Napomáhá i k správnému fungování jater a žlučníku, proto ji najdete i ve funkčním čaji TEEKANNE Játra a žlučník. Výčet léčebných schopností máty je téměř nekonečný, zaručeně však stojí za to vyzdvihnout, že díky příjemnému aroma a osvěžující chuti pomáhá uvolňovat stres. Proto si mátu dopřejte i tehdy, když vás právě žádný zdravotní problém netrápí a potřebujete se jen dostat do lepší nálady.

Meduňka lékařská
Lahodná bylinka meduňka lékařská je přeborníkem v boji proti stresu a psychickému napětí, ochutnat ji můžete v čaji TEEKANNE Meduňka s citrónem. Tato lahodná směs bylinky s citrusy vás zaručeně zklidní a potěší vaše smysly. Meduňka vám pomůže, pokud trpíte nervovým vypětím, často vám buší srdce a v důsledku neustálého shonu a vytížení máte problémy se spánkem, proto je součástí čaje TEEKANNE Spánek a nervy.

Šalvěj lékařská
Ačkoli je šalvěj oblíbená i jako koření, často o ní slyšíme jako o bylince vhodné do čajů. Tuto bylinku můžete ochutnat například v čaji TEEKANNE Šalvěj, který posílí vaši obranyschopnost a navíc zklidní podrážděné hrdlo nebo dutinu ústní. Bolest v krku, rýmu i chřipku umí mírnit díky svým protizánětlivým účinkům, proto je nedílnou součástí funkčních čajů TEEKANNE Nachlazení a TEEKANNE Průdušky a plíce. Kromě pozitivních účinků na dýchací cesty šalvěj pomáhá i při průjmech nebo krvácení dásní.

Zdroj: Teekanne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.