Niko, zakládající člen kapely Silver Springs, vydává další singl!

Jsou tomu teprve dva měsíce, co zpěvák Niko vydal svůj hit GO a už přichází s dalším singlem. Zatímco GO byl čistokrevný pozitivní letní hit, písnička Lay It On Me představuje mladého zpěváka ve zcela jiném světle. Jde totiž o čistokrevnou baladu!

Nebylo o něm sice krátce slyšet, Niko Jalauzidis ale rozhodně nezahálí. Po krátké odmlce nyní vydává nový singl Lay It On Me“Písnička je o takovém tom pocitu, když se ti někdo líbí, cítíš, že mezi váma něco je, ale ten druhý pořád nedává jasně najevo své pocity. Tváří se, že tě taky chce, ale nikdy necítíš takovou tu jistotu. Proto refrén Lay It On Me. Je to takový výkřik, ať se už vyjádří, jak to teda je,” říká Niko, který tak po hitu letošního léta GO vydává podzimní melancholickou baladu.

“Písničky tvořím podle momentální nálady. Záleží na tom, čím jsem v tu danou dobu inspirovaný. Tenhle song sice není tématický tak veselý jako GO, ale hezky jsme si s ním po produkční stránce pohráli,” říká Niko, který svým fanouškům slibuje další várku singlů. “Jelikož bych rád předvedl, co ve mně je, chtěl bych v novém roce vydávat pravidelněji. Další veselejší písně plánují, až se zase trochu oteplí. Do té doby mám připravených pár dalších neveselých,” slibuje Niko.

Foto: archiv N. Jalauzidise

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *