Herečka Linda Rybová pokřtila kuchařku novinářky Terezy Willoughby, díky které začnete konečně večeřet doma!

Křest se uskutečnil v úterý 4. prosince 2018 v kavárně knihkupectví Luxor v nákupním centru Palladium. Knihu pokřtila herečka Linda Rybová. Akci moderoval Janek Rubeš. Dalšími hosty byli food stylistka Denisa Bartošová, fotograf Robert Tichý a redaktorka nakladatelství Euromedia Marcela Nejedlá.

Kdo nevaří, jako by snad ani nebyl. Opravdu vás ale zajímá jídlo, kvůli kterému strávíte hodiny v kuchyni a nakoupíte suroviny za cenu luxusní večeře? Toužíte po nadpozemské slasti z pečínky, nebo prostě chcete, aby se povedla? Novinářka a ve volných chvílích zapálená kuchařka Tereza Willoughby ve své kuchařské knize Bistro doma nabízí vlastní zápisník receptů, které z vás udělají hvězdu kuchyně s minimální námahou. Nechoďte pro večeři do bistra za rohem, doma máte lepší. I když si ji připravíte během půl hodiny poté, co se v osm večer vrátíte z práce.

Linda Rybová

„Máte sešit, kam si zapisujete recepty? Můj nese stopy všech fází, kterými jsem v životě prošla. Zapisuji si do něj recepty, které jsem mnohokrát zopakovala a během let jsem je vybrousila do dokonalé jednoduchosti. A přesně o ně se chci podělit. Sladké i slané, od Moravy po Irsko, zdravé a krásné. Uvařit večeři během chvilky nebude hrdinství, ale zábava,“ popisuje Tereza Willoughby, co jí motivovalo k vydání kuchařky, díky které si i nad horkou plotnou zachováte chladnou hlavu.

Tereza Willoughby

Tereza Willoughby: Bistro doma, vydává Esence, 184 stran, doporučená cena 379 Kč

Zdroj: https://www.instagram.com/terezavkuchyni/, www.euromedia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *