Nejlepší valentýnský dárek? Společný zážitek, potvrdil výzkum!

Zhruba 7 z deseti lidí by místo klasického materiálního dárku ke svatému Valentýnu preferovalo zážitek. Nejsilnější je tento trend mezi generací mileniálů, čím dál více se k němu ale kloní i generace starší a mladší. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu společnosti Vacasa. Klasikou mezi zážitkovými dárky jsou romantické víkendové pobyty či wellness procedury, Češi ovšem holdují i společným sportovním nebo erotickým zážitkům.

Podle aktuálního průzkumu americké společnosti Vacasa by zážitek jakožto valentýnský dárek preferovalo celých 83 procent mileniálů, 80 procent generace Z, 77 procent generace X i 71 procent baby boomerů. Dlouhodobé oblibě se těší zejména romantické dovolené pro dva, pobyty v lázních či poukazy na různé aktivity. Originálním valentýnským dárkem může být dokonce i poukaz na netradiční erotický zážitek. Níže najdete čtyři tipy na společné zážitky, s nimiž u partnera či partnerky rozhodně zabodujete.

Tip 1: Tak trochu jiné romantické focení
Nikde není řečeno, že si ze zážitku neodnesete také krásnou materiální upomínku. Skvěle to platí například pro focení s profesionálními fotografy. Nejen, že si při něm užijete příjemné chvíle, kdy budete s partnerkou či partnerem středobodem dění, ale navíc obohatíte své společné album o profesionální romantické fotografie, které mohou být i opravdu unikátní – například mohou vznikat pod vodní hladinou!

Tip 2: Dopřejte své lásce netradiční sexuální zážitek
Ke krásnému valentýnskému zážitku, na nějž budete ještě dlouho vzpomínat, se samozřejmě můžete dopracovat i svépomocí. Jednoduše překvapte svou drahou polovičku nevšedním milováním! Hlavně mladí lidé totiž na Valentýna spíše než dárky očekávají sexuální zážitek. Kupříkladu z průzkumu, který v roce 2018 provedla zpravodajská platforma Elite Daily, vyplývá, že na valentýnském sexu záleží celým 86 procentům žen a 94 procentům mužů. „S nevšedním sexuálním zážitkem mohou partnerům pomoci například erotické deskové hry či role-playing. Nepodceňte ani atmosféru, místo své ložnice doma zvolte třeba romantický hotel nebo jakékoliv jiné netradiční místo. Milování si můžete okořenit i sexuálními pomůckami, odvážnější dvojice mohou vyzkoušet lehké BDSM hrátky, které nabývají na popularitě zejména mezi mladými,“ dává tipy Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz.

Tip 3: Zažijte adrenalin na sportovní tribuně
Je váš partner či partnerka sportovní nadšenec? Kromě toho, že se na Valentýna můžete vrhnout do společného sportování, lze svou drahou polovičku překvapit třeba vstupenkami na některou z prestižních sportovních událostí. „V Novém Městě na Moravě už pátého března startuje světový pohár v biatlonu. V jedné z našich aukcí lze momentálně pořídit permanentku do nejdražšího sektoru A s dokonalým výhledem na trať za sníženou cenu,“ uvádí Pavel Krejčíř ze společnosti Aukro.

Tip 4: Noc na zámku jako z pohádky
Romantické pobyty pro dva obecně bývají skvělým dárkem, ovšem i hotely a moderní wellness centra časem zevšední. Zkuste letos něco méně tradičního, například romantickou noc pro dva na rodinném zámečku v Ostravě-Zábřehu. V půvabném prostředí původní gotické vodní tvrze se budete cítit jako v pohádce, užijete si stylovou tříchodovou večeři u otevřeného krbu a dopřát si můžete i pivní nebo vinnou koupel.

Zdroj: sexshop Ruzovyslon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.