Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Olga Lounová chystá koncert pro doktory v první linii. Podpořit je můžete i vy!

Olga Lounová ve spolupráci s Raegem podpořili sice lidi v první linii v boji s koronavirem již písničkou Nesmíš to vzdát, kterou za měsíc na youtube shlédlo přes 1,3 milionů lidí, tím ale jejich pomoc nekončí. Právě Olga se totiž rozhodla uspořádat online koncert, jehož výtěžku bude věnován sestřičkám a celému lékařskému personálu Nemocnici Kladno a Záchranné službě Středočeského kraje. Jako své hosty přizvala právě Raega a Elis Mráz. 

Ačkoliv to vypadá, že pandemie koronaviru ustupuje a je vyhráno, stále není důvod k jásotu. Své o tom ví i lékařský personál, který aktuálně bojuje na všech frontách. A právě jim chce alespoň částečně pomoct zpěvačka Olga Lounová. A jak jinak, než zpěvem. Proto se rozhodla s celou svou kapelou uspořádat streamovaný koncert, prostřednictvím kterého můžete pomoct i vy.

“Osobně jsem už byla v kladenské nemocnici předat potřebné věci a dodat morální podporu před týdnem.  Musím říct, že všichni makají na 100 % a ten tlak je opravdu velký. Kladenská nemocnice, která je zároveň odběrným místem, vyčlenila jednu celou nemocniční budovu pro pacienty s koronavirem. Přidalo se ke mě několik úžasných jednotlivců, ale i firmy a instituce nejen z Kladna jako je například Knights foundation nebo fitness Dr.Fit, říká zpěvačka, která svůj online koncert naplánovala na tuto neděli, tudíž 3. května od 20:30. A cenu jedné vstupenky nastavila na 109 korun.

“Přidejte se taky vy a pojďte se mnou pomoci pořídit vše, co jim ještě chybí. Stačí si koupit vstupenku na www.ticketstream.cz/olounova,” vzkazuje všem svým fanouškům Olga, která právě s Raegem zazpívá písničku, kterou věnovali všem v první linii,  již několik týdnů je v trendech na Youtube, kde má přes 1 300 000 shlédnutí a hraje se na mnoha místech po celé republice jako poděkování složkám z první linie od 20:00.

Chybět nebude profesionální stage s velkou led stěnou a pyrotechnickými efekty.

Rychlý návod k obsluze:
1. KUP VSTUPENKU na tento koncert za 109,- Kč zakoupíte na: www.ticketstream.cz/olounova
2. OBDRŽÍTE MAIL od společnosti Ticketstream s unikátním kódem
3. PŘIPOJÍTE SE NA LIVESTREAM V neděli 3.5. ve 20:30 na webu live.ticketstream.cz/olounova
4. ZADÁTE KÓD na uvedené adrese a můžete se dívat. Dobře se bavte a děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Zdroj a foto: archiv O. Lounové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *