Listopadové představení Sergei Polunin… Up, Close & Personal ve Foru Karlín je přesunuto na 9. 4. 2021

Jediné pražské vystoupení světoznámého tanečníka Sergeje Polunina se s ohledem na aktuálně platná protipandemická opatření přesouvá z pondělí 30. listopadu na nový termín – pátek 9. dubna 2021 ve Foru Karlín. Vstupenky zůstavají v platnosti, případné vrácení vstupného je možné přes Ticketmaster – www.ticketmaster.cz

„Čekali jsme do poslední minuty a doufali, že se situace zlepší a budu moci tančit v této intimní a unikátní produkci, opravdu jsem velice toužil vystoupit takto poprvé před českým publikem. Musíme tedy počkat ještě několik měsíců, ale dám si záležet na tom, aby to čekání stálo za to,“ řekl Sergej Polunin ve chvíli, kdy padlo definitivní rozhodnutí o přesunu termínu.

Sergei Polunin… Up, Close & Personal uvádí Serge Grimaux ve spolupráci se společností Poluninink. Sergej Polunin se představí ve čtyřicetiminutovém sólu, inspirovaném legendárním tanečníkem a choreografem Václavem Nižinským, v bezprostřední blízkosti diváků. Mimořádně intenzivní zážitek ze setkání se Sergejem Poluninem završí následná diskuse, při které se naplno projeví jeho zkušenosti, inteligence a smysl pro humor.

Zdroj a foto: https://www.forumkarlin.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.