Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kluk z dětského domova i transgender žena, kdo postoupí do TOP 30 MasterChef Česko?

V úterý a ve středu se představí další dvě premiérové epizody show MasterChef Česko. Soutěžící se v nich opět budou snažit projít z castingových kol do TOP 30 a dokázat, že patří mezi finalisty. Ve hře je stále ještě jedna zlatá karta, ovšem konkurence je obrovská a dosáhne na ni jen ten nejlepší. Mezi těmi, kdo zabojují o své místo mezi postupujícími, je například kluk, který vyrůstal v dětské domově, nebo transgender žena.

V úterní epizodě se mimo jiné představí designérka Vanda, která porotu pobaví už svým příchodem. „V životě jsem docela impulzivní, a co mě napadne, to udělám. A ten komplet, šaty s jídlem, mě bude vystihovat, protože dělám divočinu a na sobě mám divoké barvy,“ svěřila se stále usměvavá Vanda, která se pustila do přípravy jeleního hřbetu. Výběr masa však vyvolá u poroty lehké rozpaky, protože se jí na něm něco nepozdává.

Divákům se představí taky Milan, který vyrůstal v dětském domově a jeho snem je do budoucna podobně znevýhodněným dětem pomáhat, nebo bývalý bodyguard, který hlídal české i světové celebrity, či učitel zeměpisu původem z Bosny, kterého do studia doprovodila celá jeho třída. A přijdou i neobvyklé chutě – jedna ze soutěžících si například připravila recept z velryby.

Ve středeční epizodě se mohou diváci těšit například na Francouzku Maliku, která jako manželka diplomata zcestovala velkou část světa, nebo vegetariánku Pavie, která se narodila jako muž, ale rozhodla se zůstat věrná sama sobě a své ženské podstatě. „Věřím, že za tu krátkou dobu, kterou žijeme, bychom se měli snažit být tou nejlepší verzí sama sebe,“ svěřila se, co ji pohání vpřed. Nebude však nouze ani o bizarní kuchařská vystoupení. Některá z nich u poroty dokonce podnítí úvahy, jestli se nejedná o nějaký druh sabotáže.

Kdo zaplní zbývající místa v TOP 30? A padne i poslední zlatá karta? To diváci zjistí v úterý 6. a ve středu 7. září ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Foto: archiv TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *