Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití🎄 Vánoce

Oslavte Vánoce ve francouzském stylu

Francouzské pekařství PAUL, které letos slaví 15 let na českém trhu, připravilo pro své zákazníky lahodné vánoční speciality. Letošní Advent v sobě nese symboliku sdílení a společných večerů s přáteli a rodinou.

Vánoce jsou tradičně obdobím rodinných setkání, večírků a vzájemných návštěv, kde kromě dobré nálady hraje hlavní roli vynikající jídlo. S pohoštěním, které umocní sváteční atmosféru, vám i tento rok pomůže francouzské pekařství PAUL. Vedle bohaté nabídky klasického francouzského sladkého i slaného pečiva nabízí oblíbenou vánoční klasiku i novinky, které vás příjemně překvapí.

Teplý chléb, kterému neodoláte (tip i na Silvestrovskou oslavu!)
Skvělou novinkou, kterou ocení všichni, kdo rádi hostí větší společnost, je originální Párty chléb s ementálem a lanýžovým olejem. Díky jedinečnému způsobu přípravy je přímo určen ke sdílení. Chléb si doma jednoduše dopečete, aby se sýr krásně roztekl a olej rozvoněl. Každý si z něj pak snadno odtrhne kousek podle své chuti. Kombinace sýra a lanýžového oleje je lahodná sama o sobě, zároveň je chléb dokonalou přílohou ke všemu dobrému, co chcete hostům nabídnout.

Na zapití vánočních dobrot se výborně hodí osvěžující Mandarinková voda s badyánem a vanilkou, která je esencí adventní nálady. Vůně šťavnatých mandarinek, sladké vanilky a orientálního badyánu totiž k svátkům neodmyslitelně patří.

Neodolatelná vůně, bohaté vláčné těsto, křupavé plátky mandlí. To je máslová Vánočka podle tradiční francouzské receptury, jak ji znají a milují zákazníci pekařství PAUL. Vánočka se připravuje ručně, v duchu těch nejlepších zásad pekařského řemesla a celý proces zabere více než 3 hodiny. Každý den je proto upečeno pouze 900 lahodných vánoček, takže není dobré dlouho otálet.

Své místo na slavnostní tabuli má také již tradičně Éclair Paris Brest. Nevíte, co přinést na rodinné setkání? Díky skvělé chuti a kouzelnému vzhledu je tento křehký zákusek z odpalovaného těsta ideálním dárkem pro každého.

Zdroj a foto: www.paul-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *