Univerzální kočárek JOIE Versatrax získal ocenění Red Dot Design Award 2019

Pro maminky malých dětí platí, že by někdy potřebovaly mít ruce jako chobotnice. Proto dokáží ocenit, když některé činnosti mohou zvládnout jednou rukou, aby ve druhé mohly chovat miminko. Na to pamatovali tvůrci nového kombinovaného kočárku JOIE Versatrax, který složíte, jak se říká levou zadní, i s nasazenou sportovní nástavbou. Dokonale univerzální kočárek britské značky JOIE Versatrax odvozí dítě od miminka do 22 kg v hluboké korbě, autosedačce i ve sportovní nástavbě nasazené po i proti směru jízdu. Model oceněný titulem Red Dot Design Award 2019 dováží společnost Babypoint a je dostupný ve čtyřech odstínech.

Velmi prostorný kombinovaný kočárek JOIE Versatrax složíte s rukou v kapse na překvapivě malý rozměr i se sportovní nástavbou nasazenou po nebo proti směru jízdy, stačí jednou rukou zatáhnout za popruh na sedáku. Do rozměru i tvaru nákupní tašky složený kočárek díky integrovanému popruhu lehce odnesete nebo postavíte, protože samostatně stojí a rozložení brání automatická pojistka. Ohromná rozkládatelná bouda sportovní nástavby s větracími otvory poskytuje ochranu UPF 50+, navíc je vyrobena z voděodolného materiálu. Po rozepnutí zipu je rozšířitelná a je vybavena i kšiltem na boudě.

Všechna kola jsou odpružená a plněná pěnou, což zajistí vynikající komfort jízdy bez obav z defektu. Přední otočná kolečka lze zaaretovat, kočárek zabrzdíte sešlápnutím pedálu jednou nohou. Maximální praktičnost a skladnost kočárku JOIE Versatrax je spojena s krásným designem oceněným Red Dot Design Award 2019 a samozřejmě s pohodlím pro dítě. Zádovou opěrku s 5-bodovými pásy s polstrováním lze nastavit do několika pozic až po téměř vodorovnou pro spaní, výška opěrky nohou má dvě pozice. Výškově nastavitelná je i teleskopická rukojeť.

Orientační prodejní cena 8.710,- Kč.

Kočárek je možné pořídit i v setu. Jeho součástí je kočárek, hluboká korba a adaptéry pro nasazení hluboké korby, nebo autosedačky. Přiložené adaptéry jsou kompatibilní s autosedačkami gemm™, i-Gemm™, i-Level™ nebo i-Snug™.

Hluboká korba Ramble XL je schválená pro děti od narození do 9 kg, sama o sobě je lehoučká, váží pouhých 3,8 kg, takže se s ní lehce manipuluje. Pro maximální pohodlí miminka je uvnitř plně polstrovaná, vnitřní matrace je vyjímatelná. Použité látky poskytují ochranu UPF 50+.

Orientační prodejní cena setu 11.540,- Kč.

Zdroj a foto: cz.joiebaby.com, Facebook, Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.