Petra Kroutila alias Dannyho Smiřického čeká s jeho big bandem prima sezóna

Nedokážete si představit písně Známka punku, Black or White, nebo třeba slavnou Valery ve swingové úpravě? To ještě neznáte big band Original Vintage Orchestra. Kapelník bandu, známý jazzman a herec Petr Kroutil ve spolupráci s režisérem Jiřím Vejdělkem pořádá pravidelně v pražském klubu Lávka jedinečnou swingovou noc, která baví, jak starší ročníky, tak  i puberťáky.

Celá show je atraktivní také vizuálně, proto není divu, že na tento big band vsadili také organizátoři udílení prestižních audiovizuálních cen Trilobit, které bude 25. ledna přenášet Česká televize. Ještě před tím však začátek nového roku oslaví Original Vintage Orchestra již tradičně dvěma po sobě jdoucími koncerty na Lávce, a to 19. a 20. ledna. S novým rokem také Petr Kroutil a jeho band rozjíždí spolupráci s legendárním vydavatelstvím Supraphon.

Mozart v rytmu swingu

Děkujeme za krásnou atmosféru při posledním koncertu v Klubu Lávka ♥️??Jak se Vám líbilo naše provedení Mozarta ve swingovém aranžmá od Petr Kroutil?Srdečně Vás zveme 29. 8. na zahajovací koncert Soutrack Poděbrady ⛲.Vstupenky: https://soundtrackfestival.cz/cs/interpret/petr-kroutil-original-vintage-orchestra/

Zveřejnil(a) Original Vintage Orchestra dne Úterý 27. srpna 2019

Jaro bude tradičně ve znamení v pořadí již čtvrtého koncertu v Lucerně, a to 19. dubna 2020. Vedle swingových plesů a soukromých akcí, čeká umělce koncert v Německu a další vystoupení, která jsou zatím v jednání. Zkrátka Original Vintage Orchestra má před sebou nabitou sezonu a ta bude podle všeho prima! Díky spolupráci s legendárním vydavatelstvím Supraphon se mohou fanoušci těšit na lepší dostupnost oblíbených pecek z repertoáru OVO ke stažení z asi stovky hudebních portálů a streamovacích služeb.

Známka swingu – cover by Original Vintage Orchestra

Máme rádi swing ve všech jeho podobách. Swing-punk cover Známka swingu v originále od Visacího zámku. Jak se vám líbí?Krásný den, vaše Original Vintage Orchestra

Zveřejnil(a) Original Vintage Orchestra dne Čtvrtek 2. listopadu 2017

Repertoár big bandu je založený na coverech známých českých i zahraničních interpretů (např. Amy Winehause, Justina Timberlaka, Michaela Jacksona, Visacího zámku, Pražského výběru a dalších), které kapelník Petr Kroutil obléká do svěžích, ale přitom noblesních aranží.

Vstupenky na lednová vystoupení můžete zakoupit zde: https://goout.net/cs/koncerty/velka-swingova-noc/uspke/+bjqon/

Foto: Archiv Original Vintage Orchestra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.