Bez vstupního poplatku a bez omezení cílové částky. ČSOB Stavební spořitelna představuje nové Stavebko bez limitů

ČSOB Stavební spořitelna představuje nový produkt Stavebko bez limitů. Díky němu již klienti nemusejí přemýšlet nad omezením cílové částky při uzavírání smlouvy nebo nad vstupním poplatkem. S revolučním spořením od Lišky tak klienti nemusejí čekat na speciální marketingové akce.

ČSOB Stavební spořitelna, jednička na českém trhu se stavebním spořením, představuje od 1.7. 2021 nový produkt. V rámci Stavebka bez limitů klientům nabízí hned dva nové klíčové benefity – sjednání stavebního spoření bez vstupního poplatku a bez omezení cílové částky až do 5 000 000 Kč.

Nové nastavení oblíbeného spořícího produktu se tak liší od dosavadního modelu tím, že klienti již nebudou muset při jeho založení zaplatit 1 % z cílové částky uvedené ve smlouvě. Smlouva bez vstupního poplatku bude na jakoukoli cílovou částku až do 5 000 000 Kč a zcela bez jakýchkoli dalších podmínek.

ČSOB Stavební spořitelna tento druh zvýhodnění nabízí jako první na českém trhu.

Spoření na rekonstrukci i pro děti
„Stavebko bez limitů dává našim klientům možnost si stavební spoření založit kdykoli se to nejvíce hodí jim, bez čekání na výhodnější a jen časově omezené akce. Díky tomu, že podmínky platí pro jakoukoliv cílovou částku až do výše 5 milionů korun, lze produkt bez starostí využívat k dlouhodobému spoření. Hodí se tak nejen pro rodiny, které spoří na své vlastní bydlení, ale i jako spoření pro děti,“ vysvětlil Jiří Feix, předseda představenstva ČSOB Stavební spořitelny a Hypoteční banky.

Jedním z hlavních faktorů, proč je stavební spoření mezi Čechy oblíbené, je možnost získat garantovanou státní podporu až 2 000 korun ročně. Naspořené peníze lidé většinou využívají ke koupi vlastního bydlení nebo rekonstrukci, po šesti letech je nicméně možné úspory vybrat na cokoliv. Jedná se navíc o bezpečný produkt – vklady jsou pojištěny až do výše 100 000 eur. Stavební spoření bez limitů nabízí zhodnocení až 3,5 % % ročně po šesti letech spoření.[1] Spoření tak pravidelně poráží inflaci a klientům nabízí zajímavý výnos a zhodnocení jejich úspor.

„Výhodou stavebního spoření je jeho stabilita a odolnost vůči vnějším vlivům. I pro jeho bezpečnost je u Čechů tak oblíbené a představuje pro ně první krok k vlastnímu bydlení. Jen s Liškou už lidé uzavřeli přes 8 milionů smluv. Zvýšený zájem o stavební spoření očekáváme i letos,“ doplnil Jiří Feix.

ČSOB Stavební spořitelna, bývalá Českomoravská stavební spořitelna, nový název přijala v březnu letošního roku v rámci dlouhodobé integrace do skupiny ČSOB. Díky němu mají klienti všechny služby spojené s bydlením dostupné pod jednou střechou. Skupina je největším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice, nabízí ale například i pojištění nemovitosti.

Skupina ČSOB
je vedoucím hráčem na bankovním trhu v České republice. Naše motto „Digitálně a s lidmi“ nejlépe vyjadřuje probíhající investice do inovací a digitalizace, díky nimž neustále zjednodušujeme a zkvalitňujeme obsluhu našich klientů v online prostředí i na pobočkách. Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Stavíme na unikátním bankopojišťovacím modelu, který nabízí pod jednou střechou vše pro řešení finančních potřeb – od bankovních služeb pod značkou ČSOB či Poštovní spořitelna přes pojištění od ČSOB Pojišťovny, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a Patria Finance. Své služby poskytujeme všem typům zákazníků – fyzickým osobám, malým a středním podnikům i korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy.V oblasti bydlení je ČSOB největším poskytovatelem úvěrů v České republice. Díky Hypoteční bance a ČSOB Stavební spořitelně, které jsou částí skupiny ČSOB, jejich celkový objem dosahuje cca 500 miliard korun. Naším cílem je nabídnout klientům veškeré služby spojené s bydlením jednoduše a pod jednou střechou – od úvěrů na bydlení, po hypotéky, stavební spoření a související služby jako je pojištění hypotéky, nemovitosti apod.

[1] Při základní úrokové sazbě z vkladů dle aktuální tarifní varianty a dále při získání maximální státní podpory 2 000 Kč ročně dle zákonných podmínek, úrokového bonusu dle podmínek bonusového programu, tj. při dodržení 6leté doby spoření, cílové částce 150 000 Kč, měsíčním vkladu 1700 Kč, včetně poplatků za vedení účtu, bez odečtení daně z výnosů.

Zdroj: ČSOB, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.