Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Pražský hotel Marriott prošel významnou rekonstrukcí a vítá hosty v novém

Hosté pražského hotelu Marriott, který již plně obnovil své služby, se mohou těšit na zcela nový zážitek, a to díky rozsáhlé rekonstrukci celého hotelového objektu a široké škále nových služeb, včetně zavedení přísnějších hygienických a bezpečnostních opatření. Výše rekonstrukce dosahuje přibližně 25 milionů euro.

Výsledkem rekonstrukce je výrazné rozšíření hotelu,  nově bylo vybudováno 123 pokojů a apartmánů, Marriott tak aktuálně nabízí ubytování ve 416 pokojích. Řada nových pokojů má přístup na balkon či terasu s výhledy na panoramata Starého města.  Významnou přestavbou prošlo také hotelové lobby, které se proměnilo v rámci konceptu tzv. „Great Room“. Lobby tak nyní nabízí příjemný otevřený prostor, kde si hosté mohou odpočinout, dobře se najíst, pracovat, vyřídit obchodní schůzky či posedět s přáteli. Celá rekonstrukce proběhla v moderním a elegantním stylu za použití dřeva, tlumených barev a vkusných nadčasových dekorací.

„Jsme nadšeni, že po tak rozsáhlé rekonstrukci můžeme konečně znovu přivítat hosty,“ řekl William Boulton-Smith, generální ředitel hotelu Prague Marriott. „Věřím, že se nám podařilo vytvořit moderní, sofistikované prostředí napříč všemi prostory hotelu, které jsou ideálně uzpůsobeny pro odpočinek, práci i setkávání. Ať už se jedná o domácí či zahraniční hosty, a ať k nám přijíždějí za prací či za zaslouženým odpočinkem, jsme připraveni vyjít vstříc všem jejich požadavkům.“

Součástí proměny hotelu je rovněž nová signature restaurace The Artisan, která hostům představí moderní a udržitelnou českou kuchyni využívající kvalitní produkty od lokálních dodavatelů a čerstvé sezónní suroviny, včetně bylinek vlastnoručně vypěstovaných v domácím kultivátoru. Novinkou je otevřená kuchyně, kterou vede šéfkuchař David Rejhon s bohatými zkušenostmi z vyhlášených podniků po celém světě. Mezi zákazníky se již osvědčily oblíbené nedělní brunche a brzy bude představen nový koncept „Afternoon Teas“, tedy odpoledního čaje s občerstvením, který spojí tradiční britský styl s duchem restaurace The Artisan.

Dalšími novinkami jsou hotelový bar, kde mohou hosté ochutnat jedny z nejvybranějších koktejlů ve městě, ale také nová kavárna Corner, která servíruje široký sortiment čerstvé kávy, domácí koláče a zdravé svačinky, to vše si zákazníci mohou vychutnat i u venkovních stolků. Na oslavu příchodu léta navíc Marriott představuje zbrusu novou pop-up terasu „Secret Garden“, která se ukrývá v otevřeném nádvoří uvnitř hotelu. Hlavním lákadlem jsou speciality z grilu a letní koktejly a nápoje.

Rekonstrukce a rozšíření se týkají také konferenčního patra, které nyní nabízí 2000 metrů čtverečních variabilního prostoru. Nacházejí se zde dva hlavní konferenční sály a řada menších zasedacích místností, které jsou vybaveny moderní technologií a nabízí dostatek denního světla. Dvě samostatná konferenční foyer jsou skvělým místem pro přestávku na kávu či oběd, pořádání koktejlových recepcí i výstavy.

„Marriott je ideálním místem pro obchodní jednání a nejrůznější společenské akce. Naše konferenční místnosti a zasedací prostory poskytují příjemné profesionální pracovní prostředí a lze je rovněž skvěle využít i pro další příležitosti jako jsou svatby nebo jiné slavnostní události,“ dodává William Boulton-Smith.

Nový produkt a rozšířené hotelové služby jsou doplněny přísnými hygienickými standardy za využití nejnovějších technologií. Pomocí Aplikace BonVoy mohou hosté před svým příjezdem do hotelu informovat personál o svých speciálních požadavcích, vybrat si vlastní pokoj, elektronicky se zaregistrovat, a dokonce si prostřednictvím svého mobilního telefonu i odemknout dveře svého pokoje.

Zdroj a foto: Hotel Marriott

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *