Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Sváteční hody pro všechny: Garden Gourmet přichází s novinkou Marine-Style CRISPY FILET

Zkuste letos o svátcích něco neotřelého a ochutnejte rostlinnou novinku Marine-Style CRISPY FILET od Garden Gourmet. V chuťovém testu spotřebitelů zvítězil nad rybou a pyšní se také vysokým obsahem bílkovin z pšenice a hrachu. S CRISPY FILET v lednici budete mít vždy něco, čím odlehčíte sváteční jídelníček. Hotový je za pár minut, takže se hodí i k pohoštění nečekané návštěvy i na štědrovečerní stůl k bramborovému salátu.

Podle spotřebitelů je lepší než ryba
Podle výsledků spotřebitelských testů je Marine-Style CRISPY FILET chutnější než ryba. Zajímavé je i jeho složení, v řadě hodnot, například podílu bílkovin, se vyrovná kaprovi, v množství vlákniny ho i překoná. Vedle zmíněného vysokého obsahu bílkovin (13,2 g na 100 gramů) vyniká také nízkým obsahem nasycených tuků. Při výrobě se využívá pšeničná a hrachová bílkovina.

Na přípravu stačí 7 minut 
Marine-Style CRISPY FILET je ideální volbou pro ty, kteří chtějí rychlý a zároveň chutný pokrm. Upéct ho můžete v troubě předehřáté na 180 °C na slabé vrstvě oleje nebo ho do křupava osmažte na pánvi. V obou případech vám příprava zabere 7 minut. Jakou přílohu zvolit? Skvěle chutná třeba s bramborami, zeleninovým salátem a vyjímat se bude i na sváteční tabuli spolu s bramborovým salátem.

Šetrnější Vánoce přicházejí ze severočeské Krupky
Obal novinky na trhu je zcela recyklovatelný. Plastovou vaničku lze jednoduše vytřídit do kontejnerů na plast. Novinka se vyrábí v továrně v severočeské Krupce a je součástí kampaně Garden Gourmet „Začni týden bez masa“, během které chce Nestlé ukázat lidem pestrou škálu možností, kterými mohou doplnit vyvážený jídelníček. Marine-Style CRISPY FILET je alternativou pro všechny, kteří chtějí snížit spotřebu ryb a tím chránit diverzitu v oceánech.

Novinka je k dispozici na prodejnách obchodů Globus.

Doporučená maloobchodní cena za 180g balení GARDEN GOURMET Marine-Style CRISPY FILET je 109,90 Kč. 

Zdroj a foto: Nestlé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *