Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Lucie Vondráčková představila videoklip k baladě Vzkaz v láhvi!

Lucie Vondráčková zveřejnila videoklip ke své nové baladě Vzkaz v láhvi a fanoušci jsou nadšeni. Během jednoho dne vidělo videoklip téměř třicet tisíc lidí a sklízí zasloužené ovace. Po oblíbených a dnes už klasických písničkách jako Strach, Kdo tě má rád nebo Láska na 100let, přichází Lucie s novou tvorbou.

Nyní zveřejnila velice propracovaný klip ke své milostné baladě Vzkaz v láhvi a fanoušci chválou rozhodně nešetří.

“Zase bomba a na konci nádherný tanec. Lucie, na vás se ten čas opravdu zastavil,” vzkázala zpěvačce jedna z jejich fanynek a není sama, kdo se nemůže na videoklip vynadívat.

“Lucko, ty hudebně stále zraješ. A to je moc dobře. Mimochodem tvůrci videa také patří palec nahoru,”vzkázal jí další fanoušek, který si stejně jako mnozí další všimli dokonalých filmových triků a efektů, kterými je videoklip prošpikovaný.

Spokojená se svým novým klipem je i sama zpěvačka. “Kdybych nebyla tak by ještě Vzkaz v láhvi neplul k posluchačům. Jsem docela detailistka. Ale celý tým kolem režiséra Jara Atryho odvedl skvělou práci, takže startujeme,” slibuje zpěvačka a herečka.

“Z filmového hlediska to bylo velké dobrodružství a jsem ráda, že zrovna tahle písnička se stala součástí tak krásné technologické cesty. Je to magie,” říká zpěvačka.

Tu hlavně těší milé reakce jejich fanoušků. “Moc všem děkuju za překrásné reakce. Máme z nich všichni velkou radost,” přiznala Lucie, která se pomalu vrací i na koncertní pódia, takže si ji její fanoušci budou moct poslechnout i naživo.

“Fanoušci se vždy všechno dozví na mém Facebooku a Instagramu,” vzkazuje zpěvačka, která na dotaz o čem Vzkaz v láhvi je jenom tajemně říká: Nejlepší je si ji pustit.

Zdroj a foto: archiv L. Vondráčkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *