Erborian přináší novinky pro bezchybnou pleť

Po dokonalé, sjednocené, svěží pleti (ideálně bez vrásek) touží každá z nás. Se třemi novinkami značky erborian inspirované Koreou, je cesta k perfektní pleti zase o něco snazší. Trio novinek nám totiž pomůže se třemi častými nedokonalostmi pleti – sklonem k červenání (erborian CC RED CORRECT), unavené pleti (erborian BAMBOO GLOW) a „žíznivé“ pleti se sklony k lesknutí (erborian BAMBOO MATTE). Všechny tři novinky čerpají z korejských tradic a znalosti tajných bylinných receptur, ve spojení s francouzskou odborností a zkušenostmi.

Korejské ženy jsou známé svou alabastrovou pletí bez jediné chybičky. Tajemství jejich krásné pleti je ukryto v kombinacích bylinek a rostlin, které umí pleti dodat hydrataci, pomohou zpomalit stárnutí a celkově působí antioxidačně. Výsledkem je zklidněná a sjednocená pleť, která však působí velmi přirozeně. Značka erborian ve své trojici novinek přichází s inovovanými recepturami, které k dokonalé pleti mohou pomoci každé z nás.

erborian CC RED CORRECT
Tento pečující i zkrášlující krém potlačuje nežádoucí zarudnutí pleti. Krém viditelně snižuje začervenání pleti, zklidňuje i velmi citlivou pokožku. Obsahuje zelené částečky, které výborně korigují nežádoucí zarudnutí a zapouzdřené pigmenty, které se při aplikaci změní na tělovou barvu. Výsledkem je zklidněná a sjednocená pleť. Krém obsahuje výtažky z rostliny Centella Asiatica, známé pro své hojivé a antioxidační účinky, působí preventivně proti předčasnému stárnutí. Červená řasa se postará o projasnění pleti a rovněž má antioxidační účinky. Krém je vhodný pro všechny typy citlivé pokožky se sklony k červenání. Výsledkem je zklidněná a sjednocená pleť. K dostání ve dvou velikostech za ceny– 15 ml = 449 Kč a 45 ml = 899 Kč.

erborian BAMBOO GLOW
Tento krém dokáže v jednom kroku dodat pleti hydrataci a projasnění, svěžest. Výborně se vstřebává a pleť okamžitě prozáří, hydratuje a dodá jas i unavené, suché pokožce. Obsahuje tzv. „bamboo waterlock komplex“, který pomáhá udržovat v pleti optimální hydrataci díky výtažkům z bambusu, glycerin a betain pro další hydrataci a minerály, aminokyseliny a proteiny pro výživu pokožky. Krém je vhodný pro všechny věkové kategorie žen se smíšenou až mastnou pletí. Výsledem je svěží, projasněná pokožka, která je dokonale hydratovaná a vyživená. K dostání 30 ml za cenu 499 Kč.

erborian BAMBOO MATTE
Jemný krém s pudrovým efektem dodá pleti v jednom kroku hydrataci a zmatnění. Obsahuje „bamboo waterlock komplex“, který doslova uzamkne hydrataci uvnitř pleti a chrání ji tak před vysoušením. Zároveň pokožku přirozeně zmatňuje. Jemná nemastná textura pleť sjednocuje, redukuje drobné nedokonalosti a dodává pleti svěžest. Obsahuje bambusový pudr pro zmatnění, mikro perličky, které opticky „žehlí“ nedokonalosti pleti a křemík. Vhodné pro všechny ženy se smíšenou až mastnou pletí, které trpí na lesklou pokožku. Výsledkem je hydratovaná, vyhlazená pokožka, která je přirozeně matná, sjednocená. K dostání 30 ml za cenu 499 Kč.

Výrobky řady erobrian jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *