Čím chtěla být herečka Petra Nesvačilová a proč toužil být rybářem Noční král ze seriálu Game of Thrones?

Hosty posledního festivalového Čtení tě mění, které probíhalo po celý týden v rámci programu Mall.cz Parku v Karlových Varech, byli herci Václav Jiráček, Petra Nesvačilová a překvapení v podobě samotného Night Kinga z veleúspěšného seriálu Game of Thrones. Jeho představitel slovenský kaskadér Vladimír Furdík se stal takovým malým pořadatelským překvapením, a to že poslední talk show ozvláštní právě on, bylo odtajněno až dnes.  

Herec, kaskadér a choreograf Vladimír Furdík sice nemohl dorazit do Mall.cz Parku osobně, ale záznam rozhovoru s ním, který vedla moderátorka Lenny Trčková, byl pověstnou třešničkou na dortu celé talk show. Mluvil o svém vztahu ke knihám i o tom, kým chtěl být jako malý. „Game of Thrones v knižní podobě jsem zatím nečetl, ale mám je doma všechny a chystám se na ně,“ uvedl v rozhovoru Vlado Furdík. Noční král v dětství toužil být rybářem a později třeba zahradním architektem. Hra o trůny pro něho znamenala hlavně možnost pracovat se skvělým a profesionálním štábem.

Petra Nesvačilová dorazila na diskuzi s malým zpožděním, což otevřelo téma svobody a volnomyšlenkářství. „Být v zemi, kde mohu říct, že se necítím svobodný, to je ta pravá svoboda. Mít tu možnost…,“ popisuje herec Václav Jiráček. „Svobodu mám spojenou s vnitřním pocitem, člověk může být svobodný i ve vězení, pokud to má v sobě správně nastavené. Ale je to i tom být schopen se odvázat a věci si spontánně užít“, popisuje Petra Nesvačilová.

Oba herci s Lenny Trčkovou probrali i odlehčenější témata jako jsou vaření, oblíbené recepty a dětské sny. Petra jako malá toužila být prodavačkou v řeznictví. Miluje totiž steaky a maso. Václav měl typický klučičí sen, stát se fotbalistou. „Fotbal jsem aktivně hrál a bavil mě, ale pak jsem poznal kouzlo nočního života,“ směje se Václav Jiráček.

Závěrečné Čtení tě mění v karlovarském Mall.cz Parku bylo nabité nejen zajímavými osobnostmi, ale i spoustu jedinečných informací.

Veškeré podrobnější informace o programu a aktivitách MALL.cz Parku naleznete na https://festival.mall.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.