Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🎄 Vánoce

O2 arenu rozezní (nejen) vánoční písně v podání Adama Plachetky, Richarda Krajča, Evy Burešové nebo Ondřeje Rumla

Tři dny před Štědrým dnem, uprostřed největšího vánočního shonu, najdete místo, kde se můžete na chvíli zastavit a prožít čas, který má být věnovaný vám a vašim blízkým. V O2 areně se 21. prosince poprvé rozsvítí chrám plný radosti v podobě vánočního koncertu v obsazení více než 130 hudebníků a hvězd české hudební scény napříč žánry. Oblíbené hity přizvaných sólistů a písně neodmyslitelně spjaté se svátečním obdobím zazní v dosud neslyšeném symfonickém hávu. Vánoce v O2 areně nadělí návštěvníkům sedm hvězdných interpretů – Richarda Krajča, Evu Burešovou, Adama Plachetku, Dashu, Pokáče, Ondřeje Rumla a Kateřinu Marii Tichou – spolu s velkolepým doprovodem Filharmonie Hradec Králové a pěveckým sborem Permoník Karviná. Koncert se uskuteční pod dirigentskou taktovkou Stanislava Vavřínka a v doprovodu moderátora Libora Boučka. 

Velkolepost obsazení a tisíce lidí v publiku přinesou energii, zároveň se ale nevylučují s intimním vyzněním repertoáru. Koncert propojí různé hudební žánry, klasická hudba sousedí s popem nebo jazzem. V nových neotřelých aranžích zazní 27 skladeb v podání hvězd české hudební scény. „Nepřipravujeme klasický vánoční koncert, ale hudební zážitek,“ říká aranžér Jan Lstibůrek. „Diváci sice uslyší vánoční melodie a věci, které znají z rádií, ale vůbec poprvé v symfonických úpravách napsaných přímo pro konkrétní složení účinkujících, filharmonie a sboru, a pro jedinečný prostor pražské O2 areny.“

Písně neodmyslitelně spjaté jak se svátečním obdobím, tak i s vybranými umělci, zazní v podání umělecky všestranného Richarda Krajča nebo operního pěvce Adama Plachetky, který je doma na jevišti u nás, stejně jako na těch nejslavnějších po celém světě. Představí se sólový zpěvák i obsazovaný muzikálový herec Ondřej Ruml či písničkář Pokáč, který poprvé vymění svou kytaru za stotřicetičlenný hudební doprovod. Zazpívá také oblíbená zpěvačka známá i díky hereckým rolím Eva Burešová a držitelka ceny Thálie a unikátního hlasu Dasha. Dámské trio uzavírá písničkářka Kateřina Marie Tichá, Objev roku 2020 podle Cen Anděl. K hvězdné sedmičce sólových interpretů se na pódiu přidá sedmdesát hudebníků Filharmonie Hradec Králové a šedesát sedm členů pěveckého sboru Permoník Karviná. Jména jako aranžér Jan Lstibůrek nebo dirigent Stanislav Vavřínek slibují jedno z nejlepších uměleckých spojení populární a symfonické hudby. Průvodcem večera se stane Libor Bouček.

Možnost strávit poklidné chvíle s rodinou či přáteli i uprostřed adventního shonu přinese koncert nejen hudbou, ale i vizuálními složkami nápaditého light a stage designu. „V jednu chvíli skromné a intimní, v druhou zase monumentální tak, že se cítíte jako v hudebním chrámu. Všechny tyto prvky dohromady vytváří ucelený zážitek,“ slibuje Jan Lstibůrek. Intimní atmosféra bude umocněna omezeným počtem míst tak, aby se z tohoto koncertu stal opravdu osobní a komorní zážitek, avšak ve velkolepé výpravě a v tom nejlepším zvuku. Vše vytvořeno na míru pro jeden jediný koncert v O2 areně, který může být začátkem nové tradice, která by prostřednictvím hudby nabízela zastavení v předvánočním čase i v dalších letech.

Nadělte sobě a svým blízkým předvánoční dárek koncertem 21. prosince 2023 v pražské O2 areně. Vstupenky zakoupíte v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací naleznete na stránkách www.vanocevarene.cz, Facebooku i Instagramu.

Vánoce v O2 areně
Nalaďte se na blížící se svátky unikátním koncertem v pražské O2 areně 21. 12. 2023. Sedm vybraných sólových zpěváků a zpěvaček vás potěší svými písněmi v symfonických aranžích Filharmonie Hradec Králové. Tu povede dirigent Stanislav Vavřínek a o úžasné hudební zpracování se postará Jan Lstibůrek. A aby hudebních dárků nebylo málo, veselé Vánoce vám popřeje dětský sbor Permoník Karviná a průvodce večerem Libor Bouček.

Uslyšíte tak své oblíbené interprety jako Richard Krajčo nebo Eva Burešová v netradičním hudebním pojetí, které naplní celou halu vánoční atmosférou. Kromě očekávaných písní jistě dojde i na spoustu hudebních překvapení během dvouhodinového programu.

VSTUPENKY | v sítích Ticketmaster a Ticketportal

Zdroj a foto: www.vanocevarene.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *