Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Tereza Mašková v novém videoklipu prozrazuje svůj recept na štěstí. K natáčení poprvé přizvala i krásnou sestru!

O hledání smyslu života bylo natočeno nekonečné množství songů i videoklipů. Se svou verzí “receptu na absolutní štěstí” přichází nyní Tereza Mašková. Mladá zpěvačka s růžovými vlasy sice poslední dobou slaví obrovské pracovní úspěchy, ale před nedávnem všechny ohromila, když se veřejně přiznala k závažnému psychickému onemocnění – poruše příjmu potravy. O svém statečném boji otevřeně mluví, a proto se stala vzorem mnoha žen, které touto poruchou také trpí. 

V novém songu a videoklipu “JÍST, SPÁT, MEDITOVAT, MILOVAT”  Tereza Mašková odhaluje její čerstvě nalezené životní motto, chcete-li – osobní recept na štěstí.

“Debatovali jsme s autory textu a hudby Janem Vávrou a Ronym Janečkem o tom, co nás v životě dělá šťastnými. Když jsem se podívala na sebe: zrychlený svět, věčný stres, zkoušky, koncerty, zodpovědnost před publikem, vysoké cíle. Pokaždé, když se v tom shonu na chvíli zastavím a vydechnu, tak si najednou uvědomím, že kromě mé práce, kterou dýchám, to co mě v životě dělá šťastnou a bez čeho se nedá obejít je vlastně jíst, spát, meditovat a milovat. A takhle vznikla tato skladba,” prozradila k tématu oblíbená zpěvačka.

“Popravdě řečeno, během práce nad touto písničkou jsem si ještě plně neuvědomovala závažnost své nemocí (pozn. porucha příjmu potravy) a myslela jsem si, že jsem víceméně v pohodě. Teď, když to dennodenně řeším a poslouchám svou píseň, tak mě léčí. A snažím se podle ní i žít.” podotkla růžovlasá kráska.

Na natáčení videoklipu Tereza vzpomíná s úsměvem: “Mám radost, že do klipu přijala pozvání má sestra Veronika. Plánovaly jsme to dlouho a tentokrát to konečně vyšlo. Hlavním tématem jsou totiž dvě tváře mé osoby. Jedna Tereza, která miluje svou hudební cestu, koncerty, publikum, záře reflektoru, flitry, make-up, šperky…a ta druhá je normální holka bez make upu, která má ráda tepláky, a je prostě obyčejná. A obě Terezy, to jsem já! Což není nic neobvyklého, většina kolegyň z branže mimo zář reflektorů jsou obyčejné, nenamalované holky, převážně v ležérním oblečení,  kolikrát ze sekáče a bez podpatků,” dodává charismatická zpěvačka, která 4. března vyjíždí na své historicky první turné a zároveň po loňské veleúspěšně po strop vyprodané Lucerně ohlašuje předprodej vstupenek letošní podzimní a hned dvojí pokračování a názvem Růžová Lucerna 2.

Foto: Alexandra Šnaid

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *