Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Pod povrchem – příliš dokonalý svět?

V pondělí 27. května večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Pod povrchem.

V parku se najde tělo mladé dívky Lili. Její smrt vyvede z rovnováhy poklidnou čtvrť, kde vyrůstala a kde doteď žije se svou matkou. Nikdo nerozumí tomu, proč by někdo zabíjel tak milou a srdečnou dívku. Lili plánovala cestu kolem světa se svými nejlepšími kamarády Karlem a Jáchymem. Karlovi, který s Lili chodil, hrozí, že se pod tíhou smutku zhroutí. Vyšetřovatelé zjistí, že Lili byla těhotná a někdo jí dal peníze na to, aby šla na potrat. Čím hlouběji policisté ze Strouhalova týmu pronikají do životů tří teenagerů, tím větší trhliny ten dokonalý malý svět na předměstí dostává. A před námi se rozvíjí tragický příběh o přátelství, tajemstvích a noční můře jedné z matek. Co když je moje dítě vrah?

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *