20. ročník akce Ledové Pustevny 2020 láká návštěvníky i na hodnotné ceny

Outlet Arena Moravia (OAM) se stala společně s Hitrádiem Orion partnerem populární akce Ledové Pustevny 2020, která se koná od 11. do 26. ledna 2020. Během třech víkendů OAM rozdá návštěvníkům Pusteven ceny za několik tisíc korun. Jubilejní 20. ročník láká na dva stany s ledovými sochami na téma „Z Pusteven do světa“, neobvyklý sněhový bar a fotopoint ve tvaru ledového trůnu. Novinkou letošního ročníku je víkendové 50korunové vstupné.

Již minulou sobotu odstartovala oblíbená akce Ledové sochy, která na tři týdny promění Pustevny v království ledových soch. Sochy z rukou 8 českých a slovenských řezbářů budou pro návštěvníky k dispozici až do 26. ledna každý den od 8:30 do 16:30 ve dvou stanech s názvy „Světadíly“ a „Ledová ZOO“. Všechny ledové sochy jsou nasvíceny speciálními světelnými efekty a navíc sochy ve stanu „Světadíly“ jsou doplněny také i o zvukové efekty.

Součástí akce je také tradiční víkendový doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na živé studio Hitrádia Orion, animační program pro děti i dospělé, ledové soutěže o hodnotné ceny nejen od OAM, bobovou dráhu, lezeckou horu, relax zónu či ledové kreativní dílničky na spodní stanici lanovky. „Snažíme se každý rok vylepšovat a rozšiřovat program. Letos přibyl pod širým nebem sněhový bar a fotopoint ve tvaru ledového trůnu,“ říká za pořadatele Dita Korčák Hrtusová.

Novým partnerem festivalu ledových soch se stal ostravský Outlet Arena Moravia, který je největším outletovým centrem na severní Moravě „Náš stánek Outlet Arena Moravia bude pro návštěvníky Pusteven otevřen každou sobotu a neděli vždy od 10:00 do 15:00. Těšit se můžou na opravdu ledově bohatý doprovodný program plný zábavy pro celou rodinu a soutěže o hodnotné ceny. Během každého víkendu rozdáme ceny za několik tisíc korun,“ říká Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM.

Poprvé v letošním roce pořadatelé zavedli víkendové vstupné. Vstupenky je možné zakoupit před vstupem do obou stanů anebo v půjčovně sněhoběžek u horní stanice lanovky. „Abychom zachovali tradici a úroveň festivalu a mohli nabídnout do příštího ročníku další novinky, přistoupili jsme k zavedení vstupného do stanů se sochami. Vstupné bude platit pouze o víkendech, ve všední dny bude vstup do obou stanů zdarma,“ vysvětluje Dita Korčák Hrtusová a dodává: „Část vybraného vstupného bude věnována neziskové organizaci Haima, která pomáhá vážně nemocným dětem s poruchami krvetvorby.“

Foto: Outlet Arena Moravia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.